500 TL altı karne armağanı 17 teknolojik cihaz!

Koronavirüs salgını nedeniyle eğitim dünyası sancılı bir süreçten geçmiş olsa da, eğitim ve öğretim devri bitiyor. 15 tatili olarak bilinen yarıyıl tatili başlamak üzereyken, sizler için 500 TL altı karne ikramı 17 teknolojik aygıt listesi hazırladık.

Teknolojik aygıtlardaki istikrarsız fiyat değişimleri ve stok kahırlarının bulunduğu bir gerçek, fakat karne armağanı periyodunda uygun fiyatlı ve stoğu bulunan aygıt gereksinimleriniz için hiç vakit kaybetmeden kararınızı verip satın almanızda yarar var.

Xiaomi Mi Stick Android TV

Akıllı TV modellerinde Android TV, webOS, HarmonyOS ve Tizen gibi birçok farklı işletim sistemi kullanılıyor. Kullanılan işletim sistemleri ortasında en çok tercih edilenlerden biri olan Android TV, aygıtınıza Google Play Store’da bulunan neredeyse tüm uygulamaları yükleme imkanı sunuyor. Ayrıyeten öbür işletim sistemlerine nazaran daha esnek ayar seçeneklerine sahip olan Android TV, gereksiniminizi ziyadesiyle karşılıyor.

Android 9.0 işletim sistemiyle gelen Xiaomi Mi TV Stick, küçük boyutları ve başka teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Gücünü 4 adet Cortex-A53 çekirdeğe sahip işlemciden alan modelde Mali-450 grafik arabirimi bulunuyor.

SanDisk Ultra 3D 500 GB SDSSDH3-500G-G25 SATA SSD

Bilgisayarınızı SanDisk Ultra 3D SSD’ye yükselterek daha süratli önyükleme ile ultra süratli oyun oynama ve grafikler için hızlandırabilirsiniz. Uygulamaların daha süratli yüklenmesi ve belgelerin daha süratli taşınmasının yanı sıra pilinizin ömrü uzayacak ve bilgisayarınız daha sessiz, daha serin çalışacak.

Bilhassa yeni kuşak oyunların devasa belge boyutları da eklendiğinde, SanDisk Ultra 500 GB SATA SSD uygun fiyatıyla tercih edilebilir.

FIRSAT ESERLERİ