Acun Ilıcalı, Exxen fiyatı için konuştu: 40 lira olmalıydı

Acunn Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, Exxen fiyatı için de açıklama yaptığı bir röportaj verdi. Ünlü medya işvereni; Exxen’e yapılan yatırımdan bahsetti ve platformun 9,90 lira olan reklamlı abonelik fiyatının aslında 40 lira olması gerektiğini açıkladı.

Acun Ilıcalı: Exxen, Amerika’da tutarsa yırtarım

Medya işvereni Ilıcalı, Exxen’e büyük bir yatırım yapıldığının altını çizdi. Platformda şu anda 50 içeriğin bulunduğunu söyleyen ünlü televizyoncu, içerik sayısının artacağını da belirtti. Tıpkı vakitte Ilıcalı, şu anda izleyicilere sunulan abonelik fiyatlarının makul olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı, Exxen fiyatı için ise ‘40 lira olmalıydı‘ yorumunu yaptı ve mevcut fiyatların yapılan yatırımı karşılamadığını açıkladı. Ilıcalı, bu durumdan ötürü seyircilerden anlayış ve takviye beklediğini de vurguladı.

Öte yandan ünlü televizyoncuya ”Yırttım diyor musunuz?” sorusu yöneltildi ve yanıt da şaşırtan oldu. Ilıcalı; ‘Exxen Amerika’da tutarsa yırtarım‘ diye düşündüğünü vurguladı. Tıpkı vakitte medya işvereni, bu bahse herkesin bakışının farklı olduğunu da söz etti.

Exxen TV platformundaki içerikler

Acun Ilıcalı’nın yeni yatırımı Exxen’de yer alan içerikler şöyle:

Diziler: Gurur Beyefendi, Üzere, Öğrenci Konutu, Sihirli Annem, Kararsız, İşte Bu Benim Masalım, Yetiş Zeynep dizileri bulunuyor.

Programlar: Survivor Exxen Cup, Tolgshow Filtresiz, Rolkes, Stalk Show, Nasıl Zayıflarım?, Buraların Yabancısıyız, Tasarım Meskenler, Katarsis, Garaj Exxen, Kesin Yaşanmıştır, @EnesArıkan, Konuşanlar, Şanslı mı? Şanssız mı?, Yırtıcı Şeyler, Sesli Güldüm, Fight Club Exxen, Alper Rende ile Kaçış, Kirli Çamaşırlar, Astrolojik Şifreler, No Limit, Özcan Show, Veteriner Tabip Tugay İnanoğlu ve Dostları, Akıl Oyunları, Masterchef Junior, AyakTenis

Belgeseller: Son Savaşçı Midilli, 2008 Ulusal Grup Öyküsü, Tosuncuk, Cam Yine Cam, Derinlerden Yansımalar, Son Süngerci, Cadde Cadde İstanbul.