ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Mükafatlarını Silip Süpürdü

Kazanılan bu mükafatlar ASUS’un Avrupa’da en çok beğenilen bilgisayar bileşeni, etraf ünitesi, dizüstü bilgisayar ve oyuncu bilgisayarı markası olduğunu gösteriyor.

Avrupa Donanım Birliği (European Hardware Association – EHA) topluluğuna dahil binlerce okuyucu verdiği oylarla ASUS eserlerini birçok farklı kategoride toplam 26 mükafata layık gördü. Avrupa’nın en büyük dokuz bağımsız teknoloji haber ve inceleme sitesinin katıldığı EHA Topluluk Mükafatları, bölgede teknoloji bölümünün en güzellerini seçmeyi hedefleyen bir tertip. 2020 için düzenlenen ankette ASUS büyük muvaffakiyet göstererek EHA topluluklarından en fazla ödül alan şirket oldu. ASUS; En Yeterli Anakart, En Yeterli Ekran Kartı, En Düzgün Monitör, En Güzel Router, En Yeterli Küçük PC ve En Güzel Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı kategorilerinde birinci oldu.

Avrupa’nın önde gelen üç teknoloji medyası olan Hardwareluxx, Cowcotland ve Geeknetic de kendi yıllık anketlerini düzenledi. Niyetlerini paylaşan okurlar ASUS’u En Uygun Anakart, En Uygun Ekran Kartı, En Âlâ Monitör, En Âlâ Router, En Âlâ Dizüstü Bilgisayar, En Yeterli Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı, En Uygun Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı, En Yeterli 2’si 1 Ortada Bilgisayar ve En Düzgün Küçük PC kategorilerinde mükafata layık gördü. ASUS ayrıyeten en çok ödül kazanan şirket oldu.

Avrupa’da güçlü bir marka imajı ve prestiji olan ASUS, kazandığı bu ödüllerle kullanıcılara her yerde eğlenceli dijital tecrübeler yaşatma maksadını yaşattığını gösterdi.