Basketbol Arena Dönem Bileti Özelliği Yayınlandı

Baş Topu 2’nin akabinde Miniclip ile güçlerini birleştiren Masomo grubu, yaklaşık son 2 yıldır üzerinde çalıştığı yeni taşınabilir oyun Basketbol Arena’yı geçtiğimiz ay tüm dünyadaki oyuncuların beğenisine sunmuştu. Yayınlandığı günden bu yana izle ve kazan, etkinlikler üzere pek çok özelliğe kavuşan Basketbol Arena’da artık Dönem Bileti de bulunuyor.

Türkiye’deki tüm oyunculara sunulan Dönem Bileti özelliği sayesinde oyuncular daha fazla altın, elmas, sandık, tabir, ayakkabı, formaya kavuşabilecekler. Ayrıyeten hem ülke hem de dünya çapındaki liglerin üst sıralarına daha süratli çıkmanızı sağlayacak Özel Dönem Bileti’nde sizi özel hareketler, kostümler, emojiler, arma çervesi, 10.000 elmas kıymetinde mükafatlar, özel sandıklar ve 2 kat daha süratli sandık açma imkanı bekliyor.

Basketbol Arena’da Kış Dönemi avantajlarını kaçırmayın:

Her 70 günde bir yenilenen Dönem Bileti özelliği, birinci etapta Kış Dönemi ile başladı. Dönem Bileti ekranında her birini bir düzey olarak nitelendirebileceğimiz 34 adım var. Topladığınız dönem jetonları ile bu ekranda İlerledikçe muhakkak adımlardaki ödüllere sahip oluyorsunuz.

Bol bol maç kazanarak ya da kazandığınız sandıkları açarak elde edeceğiniz dönem jetonları, Kış Dönemi ekranında sizi bir üst adıma çıkaracak. Nasıl lig yükseldikçe maç başına kazandığınız altın ölçüsü artıyorsa, birebir formda maç başına verilen dönem jetonu ölçüsü da artacak.

Özel Dönem Bileti satın alacaklar dikkat: Şayet bileti dönem sonunda satın alırsanız, dönem boyunca kazandığınız her maçtan 2 kat daha fazla sandık kazanma talihini kaçırırsınız. Bu nedenle şayet Kış Sezonu’nda avantaja geçmek istiyorsanız, dönemin bitmesini beklemeyin deriz 🙂

NOT: Fiyatlı Dönem Bileti’nin Fiyatsız Bilet’ten en değerli farkı, 2 kat sandık imkanı sunması. Bunun dışında oynanışa tesir etmeyen forma, ayakkabı, smaç ve alana giriş animasyonları üzere özellikler sunuyor. Yani fiyatlı Dönem Bileti alan bir oyuncu, Fiyatsız Bilet ile ortasına oynanış açısından bir fark koyamıyor. Her şey sizin kurduğunuz sistemee, reflekslerinize bağlı. Şayet Basketbol Arena’yı düzgün oynarsanız, 2 karakterli grupla 4 özel karakterli kadrosu bile yenebiliyorsunuz. Ayrıyeten Fiyatsız Bilet sürümünde bile bol bol elmas, altın veriliyor.

Dönem Bileti özelliği sizi diğer neler bekliyor?

  • Her 70 günde bir yeni dönem başlıyor (Kış Dönemi ile açılış yapıldı),
  • Her dönem 60 gün sürüyor, bu müddet zarfında dönem jetonları ile tüm mükafatları toplayabiliyorsunuz,
  • Dönem sonundan itibaren 7 gün boyunca dönem jetonu kazanamıyorsunuz, lakin Dönem Bileti satın alarak tüm mükafatları tek sefede toplayabilirsiniz.

Tekrar hatırlatmamız gerekiyor: Şayet Dönem Bileti’ni dönem başında satın alırsanız, dönem boyunca, yani 60 gün boyunca oynadığınız tüm maçlardan 2 kat daha fazla sandık kazanabilirsiniz. Bu sandıklarla oyun içinde daha süratli ilerlemenizi sağlayıp kısa müddette en güzel liglerin tepesine çıkmanızı kolaylaştıracak.

Kış Dönemi avantajlarını kaçırmamak için Basketbol Arena’yı aşağıdan indirebilirsiniz: