Cooler Master, MM720 Oyuncu Faresini Duyurdu

Cooler Master’ın daha evvel tanınan olan Xornet ve Spawn farelerinin ikonik biçimini alan MM720, MM711 modelinde kullanılan hafifletilmiş bal peteği dizaynını kullanıyor. Bunlara ek olarak hafif ultraweave kablo ve PFTE yapısına sahip ayaklar sayesinde sürtünmeyi azaltıyor. Yalnızca 49gr tartısında olan MM720, ergonomik yapısı ile üst düzey performans sunuyor.


Cooler Master MM720 – Mat Siyah

Neler Güncellendi?

MM720, üst düzey performans, üstün kayma performansı için PFTE ayaklar ve 16000DPI optik oyun sensörü olan Pixart PMW3389 ile donatıldı. MM720, daha fazla müdafaa sağlamak ismine toza ve suya güçlü materyal ile kaplanmış ve IP58 ile sertifikalanmış.


Cooler Master MM720 – Beyaz

Bunlara ek üretilen birinci 30.000 adet MM720 kutu içeriği, kaydırmaz kauçuk bantları da içerecek. Bu kaydırmaz bantlar kavrama performansını arttırarak, farenin elinizden kaymasını engelleyecek. Kaydırmaz bantlar ileri bir tarihte farklı olarak satışa sunulacak.

Bilhassa pençe tutuşunu seven oyuncular için bir favori olan Xornet ve Spawn farelerinin dizaynına, yükseltilmiş donanım, hafif yapı ve ultraweave kablo ile yeni bir soluk getiren MM720, oyuncuların yeni favorisi olmaya aday.