Efsane isimler tek Batman sinemasında buluşacak

DC kozmosunun sevilen karakterlerinden olan Batman’in 2022 yılındaki sineması için üç yıldız isim sinemada buluşacak üzere duruyor. DC’nin çoklu cihan konseptinde buluşacak olan üç Batman; Michael Keaton, Robert Pattinson ve Ben Affleck gelecek yılki Batman sinemasında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Üç Batman tek sinemada yer alacak!

Batman hayranlarını heyecanlandırılan bu gelişme geçtiğimiz günlerde New York Times tarafında yayımlanan bir röportaj ile ortaya çıktı. DC Films lideri Walter Hamada verdiği röportajda Michael Keaton, Robert Pattinson ve Ben Affleck’i Batman rolünde görmek için 2022 yılını beklememiz gerektiğini ima eden kelamlar kullandı. Paralel kainatları işleyecek bu yeni Batman sineması, eski iki Batman karakterini yeni Batman ile buluşturuyor.

Bildiğiniz üzere paralel cihanlar yalnızca DC’nin değil Marvel tarafında da pek çok defa sinemalara taşınmıştı. Olağanda çizgi roman aleminde gördüğümüz bu konsept, sinemaseverler tarafından sinemalarda de hayli seviliyor. Üç Batman’in bir sinemada yer alacağı söylentisi ise bir müddettir etrafta dolanıyordu.

Resmiyet kazanmayan bu söylenti hem röportaj ile hem de Twitter üzerinden NYT muhabiri Brooks Barnes tarafından onaylanıyor üzere görünüyor. Robert Pattinson’ın Batman olarak başrolde yer aldığı sinema 2022 yılında izleyicilerin karışısına çıkmaya hazırlanıyor.  Şu an için çoklu kainatların birbirine nasıl bağlanacağını bilmiyoruz.

Üç Batman de farklı jenerasyonları temsil ediyor. Pattinson 34, Affleck 48 ve Keaton 69 yaşında. Pekala sizin en çok sevdiğiniz Batman hangisi? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.