Epic, Twitter’da Şifreli Fortnite Gönderileri Paylaştı

Fortnite sık sık yeni etkinliklerle gündemimize geliyor. Tanınan oyunun çabucak her ay için yeni bir içerik paketi olduğunu biliyoruz. Epic artık de Fortnite Twitter hesabından peşpeşe paylaşımlarda bulunurken hesap profil fotoğrafını da değiştirdi.

Bildirilerin emelinin tam olarak ne olduğu şu an için muhakkak değilse de Drift kostümlerine işaret ettikleri görülebiliyor. Pek çok Fortnite oyuncusu ise bu şifreli bildirilerde daha fazlasının gizlenmiş olduğuna inanıyor.

Tilki Klanı da nedir?

Tilki Klanı, tweetlerden anlaşıldığına nazaran “takipçilerden” oluşuyor ve biri hariç her biri etkisiz hale getirilmiş durumda. “Kim olduğumu bilmediğini biliyorum” sözü de oyuncuların daha evvel hiç görmedikleri bir karakterin karşımıza çıkacağına yoruluyor. Oyuncular, Predator, Terminatör üzere karakterlere ek yeni bir avcı olabileceğini tez ediyor.

İletiler Crew kostümüne işaret ediyorsa, aboneliği bulunan oyuncuların yeni kostüme kavuşmaları için bir hafta daha beklemeleri gerekiyor. Farklı bir şeyler planlanıyorsa Epic yakın vakitte yapacağı açıklamalarla durumu netleştireceği varsayım ediliyor.

Fortnite Crew aboneleri şu anda Green Arrow kostümüne ve öbür ilgili ekipmanlara sahip. Bu kostüm birkaç gün daha alınabilir durumda olacak. Abonelik açan şahıslar, kostümlere ek olarak 1000 V-Bucks ve Battle Pass sahibi de olacak.

Yeni bir avcı geliyor olabilir mi?

Bir diğer gönderide de “Daima bizim takipçi olduğumuzu düşünmüştük, lakin artık bir şey bizi takip ediyor. Eski bir şey. Berbat bir şey…” tabiri yer aldı. Bu gönderi de firmanın oyuna yeni bir avcı, muhtemelen takip yetenekleri gelişmiş bir karakter ekleyeceği tezlerinin kaynağı oldu.

Epic Games’in elindeki en kıymetli markalardan biri olan Fortnite, dünyanın da en tanınan battle royale oyunları ortasında yer alıyor. Firma da daima yeni içerikler ve genişleme paketleriyle birlikte imali her geçen gün daha da geliştirmeye devam ediyor.