Galaxy S21 Ultra altın kaplama versiyonu geliyor

Samsung tarafından yeni amiral gemisi aygıtlarının yakın vakitte tanıtılması bekleniyor. Öte yandan teknolojik aygıtların lüks versiyonlarını üreten firma Caviar da kolları sıvadı. Caviar, Samsung Galaxy S21 Ultra için altın kaplama modelini yapacak. Bu varyasyonun fiyatı ise dudak uçuklatıyor.

Galaxy S21 Ultra’nın altınla kaplanan modeli 63 bin dolar olacak

Rus meşeili Caviar, Samsung’un şimdi resmi olarak çıkış yapmayan amiral gemisine de el attı. Şirket; telefonu, 18 karat altınla kaplayacak. Bu özel dizayna sahip aygıtın fiyatı ise 63 bin dolar olacak. Aygıtın tasarım görselini aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra altın kaplama versiyonu öncesinde Caviar, PlayStation 5 için de birebir çalışmayı yaptı. Şirket, oyun konsolunu 20 kilogram saf altınla giydirdi fakat aygıt için şimdi bir fiyat açıklaması yapılmadı.

Galaxy S21 Ultra’nın sızdırılan özellikleri

Şimdi tanıtılmayan Galaxy S21 Ultra için birçok ayrıntı ortaya çıktı. Gün yüzüne çıkan bu bilgiler ortasında dikkat çeken nokta ise kamera oldu. Aygıt; OIS dayanaklı 108 Megapiksel geniş açılı ana kameraya, 12 Megapiksel ultra geniş açılı kameraya, 10 Megapiksel f/2.4 diyaframa sahip ve f/4.9 diyafram pahasındaki telefoto lense sahip olacak.

Galaxy S21 Ultra ön tarafında ise 40 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya yer verilmesi bekleniyor. f/2.2 diyaframa sahip olan bu kamera, 80 derece görüş açısına sahip olacak.