Galaxy Unpacked 2021’de neler bekliyoruz?

Samsung’un merakla beklenen aktifliği Unpacked 2021, saat 18.00‘de başlayacak. Tertip kapsamında firmanın, heyecan uyandıran yeni teknolojileri ve yeni amiral gemisi telefonları duyurulacak.

ShiftDelete.Net takımı olarak bu etkinlikteki gelişmeleri ve tanıtılan yeni teknolojileri sizlere canlı olarak aktaracağız.

Samsung yeni eserleri Unpacked 2021 ile sahneye çıkıyor

Teknoloji devi Samsung’un her yıl yeni teknolojilerini görücüye çıkardığı Unpacked aktifliğinin bu yılki ayağına saatler kaldı. Şirketin saat 18.00‘de başlatacağı aktiflikte marka, amiral gemisi aygıtlarının yanı sıra yeni tam kablosuz kulaklığını da tanıtacak.

Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinden evvel Samsung, yeni amiral gemisi taşınabilir işlemcisini geçtiğimiz gün duyurdu. 5 nm fabrikasyon sürecinden çıkan, 2.9 GHz frekans hızına kadar çıkabilen sekiz çekirdekli bu işlemciden gücünü alan yeni telefonların, bu aktiflikte görücüye çıkması bekleniyor.

Öte yandan firmanın bu aktiflikte sunacağı yeni teknolojiler ve geliştirmelerle çıtayı daha da üst çıkarması bekleniyor. Markanın tam kablosuz kulaklığını ve yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtmasına kesin gözüyle bakılırken, aktiflikte sürpriz eserler ve geliştirmeler de bekleniyor.

FIRSAT ESERLERİ