Garena, ‘Free Fire Sömestir Kupası’nı Duyurdu

Dijital oyun şirketi Garena, bu yıl Türkiye’de gerçekleşecek olan birinci 2021 Free Fire Turnuvası’nı duyurdu. 570’ten fazla kadronun en güzeli olmak için birbiriyle uğraş edeceği turnuvada, büyük ödül havuzu ve turnuvanın en güzel oyuncuları için ayrılan özel mükafatlar sahiplerini bulacak. Free Fire Sömestir Kupası, Türkiye’deki oyuncuları rekabetin bir kesimi olmaya ve uğraşlarını göstermeye davet edecek.

Garena, Free Fire’ın bu yıl Türkiye’de düzenlenecek olan birinci espor turnuvası Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nın 2 – 10 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşeceğini duyurdu. 50.000 TL’ye varan nakit para ödüllerinin sahibini bulacağı Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda 570’i aşkın ekip şampiyon olmak için uğraş edecek.

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası Finalleri 8 – 10 Şubat 2021’de:

31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Free Fire Türkiye Sömestir Kupası kayıtları başladı. Turnuvanın eleme maçları 2 – 5 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşirken, finaller ise 8 – 10 Şubat 2021 tarihleri ortasında oynanacak. FreeFire Türkiye Sömestir Kupası finalleri YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

50.000 TL’lik ödül havuzu, en yeterli 12 grup ortasında paylaştırılacak:

50.000 TL’lik ödül havuzu, Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nın birinci 12 kadrosu ortasında paylaşılacak ve en yeterli ferdî oyuncular için ekstra özel mükafatlar verilecek. Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda rakiplerini geride bırakarak turnuvanın şampiyonu olmaya hak kazanan kadro, oyuncu başına 6.250 TL ve 1.500 Elmas kazanma talihi yakalayacak. Finallerde rakibini en çok saf dışı bırakan oyuncuya 1.000 Elmas mükafatı verilecek.

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Türkiye’deki oyuncuları motive edecek:

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Garena’nın Türkiye’deki oyuncularla daha âlâ etkileşim kurma ve onları motive etme teşebbüslerinden biri olacak. Türkiye’de turnuvaya katılan ekipler, gelecek vakitlerde ülkelerini temsil etme bahtı kazanabilecekleri için daha fazla aktiflikte yer alabilecekler. Türkiye’deki oyuncu topluluğu, gelecekteki milletlerarası turnuvalarda en sevdikleri lokal ekiplerini destekleyebilecek.

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’na kaydolmak ve ayrıntılı bilgi için buradaki irtibata tıklayarak resmi internet adresini ziyaret edebilir, çabucak aşağıda yer alan kontakları kullanarak oyunu taşınabilir aygıtınıza indirebilirsiniz.