Hakkımızda

Tekno Trend olarak teknoloji hayranlarının severek takip edeceği, en yeni ve en iyi bilgilere ulaşabileceği bir platform inşa ediyoruz. Türkiye ve dünya gündeminde yer alan teknoloji, donanım, otomobil, oyun, yazılım ve daha pek çok alanda haberlere yer veriyoruz. Alanında uzman, kendini sürekli geliştiren ve mesleğini aşkla yapan bir ekibe sahibiz. Ekibimiz teknolojiyi takip ederken ortaya çıkan bütün yeniliklerden heyecan duymakta, bunları anlaşılır ve tatbik edilebilir bir dille siz değerli okuyucularımıza aktarmaktadırlar.

Teknoloji hayatımızın tam merkezinde…

Üstelik bu, uluslararası bir alan ve her gün, her saniye yenilikler olmaya devam ediyor. Bizler bilgisayardan mobil cihazlara, otomobillerden giyilebilir ürünlere, kripto paradan uzaya kadar her alanı sizler için takip ediyoruz. Dünyanın her neresinde ne oluyorsa kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak, işine yarayacak olanlarını sayfamıza taşıyoruz. Bu sayede ürünlerinizin, cihazlarınızın performansını arttırmanıza yardımcı oluyor, işlerinizin verimliliğini yükseltiyor, zamandan ve emekten tasarruf edebilmenizi hedefliyoruz. İnternet ve donanımlarınızı en güncel şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor, bir taraftan yeni oyun deneyimleri yaşamanıza yardımcı olurken diğer taraftan mevcut oyunlarınızdaki saklı özellikleri tanıtıyoruz. Geleceğe dair fikir veriyoruz.


Vizyonumuz


Türkiye’de ve dünyada yaygın, güvenilir, en yüksek kalitede hizmet sunan, yenilikçi hizmet arayışında olan ve herkesin teknoloji haberleri sayfası olan, insan kaynağını en değerli varlığı kabul eden, köklü geçmişinden ilham alan, hedeflerinden ödün vermeyen, sürekli faaliyet alanlarında fark oluşturan, değer yaratan, rakipleri tarafından dahi örnek alınan, bütün kullanıcıları tarafından güvenilir addedilen, her aşamada daha fazlasını vaat ederek piyasa değerinin yükseltilmesini sağlayan, hep yeni zirvelere ulaşmaya devam eden, lider bir teknoloji sayfası olmaktır.


Misyonumuz


Kullanıcı beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak ve alternatif kanallar ile geniş bir hizmet yelpazesi oluşturup toplumun bütün kesimlerine en hızlı, en etkin şekilde ulaştıran, onlara doğru kanaldan en uygun çözümleri sunmayı sosyal sorumluluk kabul eden, etik değerlerin farkında olarak dünya standartlarında sürdürülebilirlikte faaliyetlerine devam eden, müşteri memnuniyetinin her şeyden üstün tutan, mutlu müşterilere sahip olmayı amaç edinen, sektörün öncüsü bir sayfa olmaktır.