Havada uçuşan WhatsApp komploları

Yenilenen WhatsApp kontratı ile ilgili sular durulmuyor. Günlerdir gündemi meşgul eden WhatsApp mukavelesi, kullanıcıları da ikiye bölmüş durumda. Bahis ile alakalı üretilen birçok komplo teorileri de kullanıcıların başını karıştırmaya devam ediyor. Bu teorilerin en başında da kullanıcıların uygulama marketlerine yaptığı yorumlar bulunuyor.

WhatsApp mukavelesine dair komplo teorilerine inanmayın!

WhatsApp kontratına dair söylentiler çığ üzere büyümeye devam ederken, birçok kullanıcı da ortaya atılan komplo teorilerinin kurbanı haline geliyor. Kullanıcılar toplumsal medya da gösterdikleri reaksiyonun yanı sıra birde uygulama marketlerinde yer alan WhatsApp sayfasının altına yorumlarda bulunuyor.

WhatsApp uygulamasını indirdikleri tarihi beyan eden kullanıcılar, WhatsApp’ı kullanma maksatlarını ve uygulamayı neden indirdiklerini belirtiyor. Kullanıcılar ayrıyeten, şahıslarına ilişkin rastgele bir bilgi paylaşımında uygulamaya ilişkin dava açmak hakları olduğunu yazıyor. Bu üzere söylentilerin yahut aksiyonların bir geçerliliğinin olmadığını ve olaya karşı rastgele bir tesir de bulunmayacağını belirtelim. 

Ayrıyeten çeşitli medya servisleri aracılığı ile WhatsApp kontratına dair isteklerde bulunan yahut sizi bir aksiyon almaya yönelten şahıslara prestij etmeyin. Yenilenen WhatsApp mukavelesine dair tüm gelişmeleri ShifDelete.Net’ten veya ShiftDelete YouTube kanalından takip edebilirsiniz

FIRSAT ESERLERİ