Her Şeyde %50 İndirim Sunan Site: Etiketinyarisi.com

İnternette her gün binlerce eser indirime giriyor olsa da bu indirimlerin ölçüleri çoğunlukla ziyadesiyle düşük oluyor. Ama artık bahsedeceğimiz Etiketinyarisi.com isimli online alışveriş sitesi, her gün eserlerinde %50 indirim imkanı sunuyor. Site, satıcıları ve alıcıları birebir platformda birleştiriyor.

Kırgızistanlı bayan teşebbüsçü Nurzada Nurdinova tarafından kurulan Etiketinyarisi.com, kullanıcılara tüm eserlerde %50 ve üzerinde indirimler sunuyor. “Her gün dönem sonu” sloganıyla hizmet veren site, kullanıcıların internette tek tek eser aramalarını önlemek ve onlara her gün %50 indirimli eserler sunmak emeliyle kuruldu.

Vakit fark etmeksizin %50 indirim:

Yaklaşık bir ay evvel kurulan Etiketinyarisi.com, tedarikçi ve tüketiciyi tıpkı yerde buluşturuyor. Eser satışı yapacak olan kullanıcılar siteye mağaza müracaatında bulunuyorlar. Müracaatları kabul edildiğinde site üzerinden eserlerini satışa sunabiliyorlar. Alışveriş sitesinde ayakkabı, çanta, anne bebek eserleri, kozmetik eserler, erkek bakım eserleri; erkek, bayan ve çocuk giysi, teknolojik eserler, dünyanın birçok noktasına tipler ve daha birçok kategori bulunuyor.

Saat ve gün fark etmeksizin her vakit %50 ve üzerinde indirim sunan Etiketinyarisi.com’dan alışveriş yapmak da bir o kadar kolay. Alışveriş yapmak için siteye üye olup hesabınıza giriş yaptıktan sonra istediğiniz bir eserin siparişini basitçe verebiliyorsunuz.

Etiketinyarisi.com, sevdiğiniz bir eseri daha sonra satın almak üzere kaybetmemek isterseniz ‘favorilere ekle‘ seçeneğine de yer veriyor. İstediğiniz eseri satın alacağınız vakit fatura adresinizi ve ödeme bilgilerinizi doldurup taksit seçeneğini seçiyorsunuz. Ödeme adımları tamamlandığında siparişiniz tedarikçi tarafından belirtilen müddet içinde adresinize gönderiliyor.