Hitman III’ün Birinci Beş Dakikasına İlişkin Oynanış Görüntüsü

2021 yılında tanışacağımız birinci görüntü oyunlardan bir tanesi, Hitman III olacak. Birinci kere yıllar evvel hayatımıza giren suikastçı karakterimiz, bu kere Dubai’de vazifeye başlayacak. Oyunla ilgili heyecanlı bekleyiş devam ederken Game Informer, oyunun birinci beş dakikasında neler yaşanacağını gösteren bir görüntü yayınladı.

IO Interactive tarafından geliştirilmekte olan Hitman III, birinci defa PlayStation 5 lansmanında karşımıza çıkmıştı. Geliştirici takım daha sonradan yaptığı açıklamalarda, oyunun 20 Ocak’ta piyasaya sürüleceğini ve Xbox Series X, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One ile Epic Games üzerinden de PC oyuncularının beğenisine sunulacağını duyurmuştu.

Hitman III, en çok da grafikleriyle konuşulacak

Yeni jenerasyon oyun konsolları, bilhassa de grafiksel dayanaklarıyla oyuncuları kendine hayran bırakmışlardı. Haliyle bu konsol için çıkacak oyunlar da grafik özellikleriyle çok konuşulacak. Esasen bunu Hitman III için yayınlanan oynanış görüntüsünde da net bir formda görebiliyoruz. Grafiklerin canlılığı, efektlerin kalitesi ve başka tüm görsel ögeler, Hitman III’ün grafikleriyle mest edeceğini ortaya koyuyor.

IO Interactive’in açıklamalarına nazaran Hitman III, genel olarak Çin’de geçecek. Casus 47 olarak bildiğimiz karakterimiz, üzerine düşen son vazifeleri de muvaffakiyetle yerine getirdikten sonra, emekliye ayrılacak. Muhtemelen bir daha, Hitman III’ün devamı niteliğinde olan yeni bir oyunla karşılaşmayacağız. Lakin geliştirici grup, oyunu farklı yerlere çekerek yeni bir kıssa yazmaya başlayabilir. Bu ortada, oyunun Epic Games’teki fiyatının 260 TL olarak açıklandığını hatırlatalım ve sizleri, Hitman III’ün birinci beş dakikasını içeren tanıtım görüntüsüyle baş başa bırakalım.

Hitman III’ün birinci 5 dakikası, işte bu türlü olacak