Honor, MagicBook Pro 2021 modelini tanıttı

CES 2021 resmi olarak başladı. Haliyle yeni pek çok aygıt da tanıtılmaya başlandı. Televizyon ve dizüstü bilgisayarların yükünün hissedileceği aktiflikte Huawei’den ayrılarak yoluna devam etme kararı alan Honor’un yeni dizüstü bilgisayarı tanıtıldı. Honor MagicBook Pro 2021, premium tecrübe sunmayı vadediyor.

Honor MagicBook Pro 2021 özellikleri ve fiyatı

CES 2021’ın açılış gününde Honor uzunluk gösterdi. MagicBook Pro 2021 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkan şirket, tezli görünüyor. Dizüstü bilgisayarın, 16.1 inç büyüklüğünde LCD ekranı ve yüzde 90 oranında ekran gövde oranı bulunuyor. Girişte premium tecrübe vadediyor demiştik, işte bunu desteklemek için Honor aygıtta alüminyum kasa kullanmış.

Dizüstü bilgisayarda Intel’in 10.nesil işlemcilerine yer veriliyor ve Intel Core i5-10210U seçeneği de kullanıcılara sunuluyor. RAM tarafında ise 16 GB karşımıza çıkıyorken ve grafik ünitesi tarafında NVIDIA GeForce MX350 GPU tercih edilmiş durumda. Depolama alanı hakkında şimdi bir açıklama yapılmamış olsa da yüksek depolama alanı sunması bekleniyor. Aygıtta birebir vakitte pek çok ilişki seçeneği bulunuyor. USB A, USB C ve 3.5 mm’lik kulaklık girişi bulunan bilgisayarın fiyatı şimdi açıklanmış değil.

FIRSAT ESERLERİ