Honor V40 5G canlı görüntülendi: Tasarım ortaya çıktı

Merakla beklenen Honor V40 modelinin 5G sürümü canlı görüntülendi. Daha evvelden özellikleri ve tanıtım tarihi ortaya çıkan modelin tasarımı da kullanıcıların karşısına çıkmış oldu. Beklentileri doğrulayacak halde görülen telefonun dizaynında art kameralar dikkat çekmeyi başardı. Honor, modelini 18 Ocak’ta duyuracağını açıklamıştı lakin tarih 22 Ocak’a çekildi.

Honor tanıtım için yaşanan gecikmeye aktiflik merkezi ve ekipmanlarla ilgili sıkıntıları lisana getirdi. Lakin modelin 22 Ocak’ta Çin mahallî saatiyle öğle saatlerinde satışa çıkacağı duyuruldu. Model birinci olarak Çin’deki kullanıcılarla buluşacak. Modelin satışa çıkacağı birinci an, TSİ 22 Ocak sabah saatleri olacak.

Honor V40 tanıtımdan evvel canlı görüntülendi

Honor, yeni modelinin özelliklerine dair rastgele bir bilgiyi şimdi paylaşmadı. Lakin sızan birtakım bilgilere nazaran modelde 6.72 inç büyüklüğünde ve 120 Hz tazeleme suratı bulunan OLED ekran bulunuyor. Donanım kısmında ise MediaTek Dimensity 1000 Plus işlemcinin ismi öne çıktı. Bu işlemcide de 4 adet Cortex-A77 çekirdek ve 4 Adet Cortex-A55 çekirdek bulunuyor. Son olarak da 8 GB RAM ile birlikte 128 GB ve 2565 GB depolama alanı seçenekleri biliniyor.

Bu bilgilerden sonra Honor V40 5G canlı görüntülendi ve aşağıdaki görüntü servis edildi. Görüntüde modelin art tarafı görünüyor. Açık bir renkte olan modelin parlak bir dizayna sahip olduğu da görülüyor.

Son olarak modelin 66W kablolu süratli şarj ve 55W kablosuz süratli şarj özelliklerine sahip olduğu biliniyor.

FIRSAT ESERLERİ