HONOR Watch GS Pro ile Kış Sporları Tecrübesi

Gençlere yönelik teknolojik eserleriyle kıymet yaratan HONOR, kayak merkezlerinin hareketlendiği şu günlerde tanınan akıllı saati HONOR Watch GS Pro’yla kış sporu meraklılarının da favorisi olmayı sürdürüyor. 25 günlük pil müddeti, kullanışlı sıhhat ve uyku takibi ile Bluetooth üzerinden telefonla görüşme üzere farklı birçok özelliğe sahip olan HONOR Watch GS Pro, kışın keyfini kayak ve snowboard yaparak çıkarmak isteyenler için de hayatı kolaylaştırıyor.

Kayak maceranıza en yeterli formda eşlik etmek için tasarlanan HONOR Watch GS Pro, özelleştirilmiş kayak modları barındırıyor. 14 farklı askeri MIL-STD-810G testini geçen ve 50 metreye kadar suya sağlam olan Watch GS Pro, bu sayede kar maceranızda şartlar ne kadar kuvvetli olursa olsun eşlik etmeye hazır.

“Bir profesyonel üzere kayak yapın”

Kayak, snowboard ve kır kayağının da dahil olduğu 100’den fazla farklı spor aktivitesini takip edebilen HONOR Watch GS Pro, Kayak ve Snowboard modunda kalp ritminizi, yakılan kalori oranını, yaptığınız çeşit sayısını, idman mühletini ve kayılan toplam arayı takip ediyor. Azamî kayma suratınızı gösteren akıllı saat, yamaçların zorluğuyla ilgili de size bilgi veriyor. Kır kayağı modunda ise bunlara ek olarak ortalama kayma suratını, tırmanış uzaklığını ve yüksekliği de ölçüyor.

HONOR Watch GS Pro’da yer alan yükseklikölçer, barometre ve pusula, pozisyonunuz ve etrafla ilgili anlık süratli bilgi almanızı sağlıyor. GPS sistemine ek olarak GLONASS sistemiyle çok daha ayrıntılı bir uydu konumlandırması sunan Watch GS Pro, içerisinde yer alan ve bu iki sistemi kullanan Rotadan Dönüş işleviyle da başladığınız noktaya geri dönebilmenize imkân veriyor.