Honor’un Çevrimiçi Mağazası “Honor Mall” Açıldı

Huawei’den ayrılarak bağımsız bir marka olarak ticari ömrüne devam eden Honor, çevrimiçi mağazası Honor Mall’u bugün prestijiyle hizmete açtı. Şu an için sadece Çinli tüketicilerin kullanımında olan Honor Mall’un taşınabilir uygulamaları ise şimdi yayınlanmış değil.

Honor Mall’un lansmana özel birinci eseri, 75 inç büyüklüğe sahip Honor Smart Screen X1 oldu. Ayrıyeten Honor’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu olacak Honor V40 ve şirketin yeni dizüstü bilgisayarı Honor MagicBook 2021 için de ön rezervasyonlar başlamış durumda.

Honor V40 ailesi, resmi olarak 18 Ocak’ta tanıtılacağından şirketin yeni akıllı telefonlarını çevrimiçi mağazasında şimdiden sergilemesi beklenmedik bir gelişme olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte; yeni V40 modellerine dair pek çok ayrıntı zati biliniyordu.

Çevrimiçi mağazası hakkında açıklamalarda bulunan Honor, şirketin 7. yıldönümü nedeniyle kullanıcı tecrübesini düzgünleştirmek ismine önümüzdeki periyotta pek çok akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, tablet, giyilebilir teknoloji eserleri, yönlendirici, ve akıllı ekran piyasaya süreceklerini söz etti. Honor Mall’un Türkiye’de erişime açılıp açılmayacağı ya da ne vakit erişime açılacağı üzere bilgiler ise şu an için bulunmuyor.