Huawei, ekosistemi için yeni uygulamasını duyurdu

Çinli teknoloji devi Huawei, kendi ekosistemi içerisinde tüketicilerin kullanabileceği My Huawei isimli yeni uygulamasını düzenlediği yıllık konferansında duyurdu ve ışın izleme ile ilgili muştular verdi.

My Huawei ile tek uygulamadan denetim

Her yıl olduğu üzere bu yıl da konferans düzenleyen şirket, Huawei kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir duyuru yayınladı. Huawei’nin yeni eseri, yani uygulaması, şirketin birkaç uygulamasını tek çatıda birleştirecek yeni My Huawei uygulaması ile denetim edilebilecek.

Huawei Tüketici İş Kümesi, Telefon İşleri Lideri Kevin Ho, My Huawei uygulamasının Huawei Club, Huawei Mobile Services, Gamer Center ve Member Center üzere bağımsız uygulamalardan oluşan bir koleksiyonu kapsadığını açıkladı.

Bu uygulama ile, kullanıcıların birden fazla uygulama kullanmasına ve ilgili hizmetlerini kullanmak için farklı başka açmasına gerek kalmıyor. Ayrıyeten aygıtlarda art plan bellek kullanımı ve depolama tasarrufu sağlıyor. Lakin, tanıtılan My Huawei uygulamasının ne vakit çıkış yapacağı bilinmiyor.

Huawei’nin yeni uygulaması, şirketle bir bağı kalmayan Honor’un V40 modelinde gömülü gelen My Honor uygulamasından sonra tanıtılmış oldu.

Huawei, ışın izleme teknolojisi getiriyor

Huawei Developer Alliance kısmı, bir Çin oyunuyla yeni teknolojileri duyurdu. Oyun, Huawei HMS Core Scene Kit paketinde bulunan Ray Tracing (ışın izleme) teknolojileri kullanıyor.

Işın izleme, cansız objeler üzerinde daha gerçekçi, gerçek dünya ışık ve gölge efektleri üretebilir ve düşük ölçüde güç kullanarak istikrarlı daha yüksek kare suratı performansını koruyabilir.

FIRSAT ESERLERİ