Huawei’den Nova 8 Pro King of Glory Edition geldi

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinin özel sürümleri ekseriyetle Çin’de ortaya çıkıyor. İşte Huawei’in yeni telefonu için özel bir seri geldi. Huawei Nova 8 Pro King of Glory Edition tatlı görünümü ve farklı arayüzüyle dikkat çekiyor. Geçen yıldan beri pek çok akıllı telefon üreticisinin tercih ettiği renklerden birisi ‘mor ve tonları’ oluyor. Huawei de yeni özel sürümünde mor rengini tercih ediyor.

Huawei Nova 8 Pro King of Glory Edition seriye yeni bir soluk getiriyor

Temelde Nova 8 Pro’nun tüm donanımsal özelliklerine sahip olan aygıt, tasarım noktasında ayrılıyor. Oyunun telefonlara taşınması ise bir birinci değil daha evvel pek çok telefon üreticisi marka telefonlarına oyunların karakterlerini taşımıştı. King of Glory oyunu da bu noktada telefonun hem üstüne hem de içinde arayüz olarak görülüyor.

Oyundaki Luban karakterinin telefona getirildiğini ve telefonda 120 Hz ekran yenileme suratının bulunduğunu Kirin 985 işlemcisinin yer aldığını ve 6.72 inç OLED bir ekran üzerine konseyi olduğunu belirtelim.

Solda Huawei Nova 8 Pro olağan sürüm, sağ tarafta ise özel sürüm

Art tarafta dev ber kamera suramı bulunuyor. Ana kamera 64 Megapiksel öteki kameralar ise 8 Megapiksel ultra geniş 2 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel derinlik sensörü yer alıyor. Telefon kestirim edebileceğiniz üzere olağan sürümünden çok daha değerli ve Çin’de 620 dolardan satışa çıkıyor.

FIRSAT ESERLERİ