Instagram’dan işletmeler için ‘Profesyonel Pano’

Instagram’dan işletmeler ve içerik oluşturucuları için Profesyonel Pano özelliği atağı geldi. Profesyonel içerik oluşturucuları ve işletmeler için yeni özellikler geliştirmeye ve sunmaya devam eden Instagram, artık de Profesyonel Pano özelliği ile kullanıcıları Performansını Takip Et, Gelişmelerden Haberdar Ol ve İşletmeni Büyüt üzere seçeneklerle karşılaşıyor.

Instagram Profesyonel Pano profesyonellere hitap ediyor

Instagram bir müddettir işletme ve içerik üreticisi hesaplarına daha âlâ bir tecrübe sunmak hedefiyle özellikler geliştiriyor. Daha kolay bir halde etkileşim kurulması maksadıyla pek çok özelliği bünyesine ekleyen tanınan platform artık de Profesyonel Pano isimli özelliğini duyurdu.

Profesyonel Pano özelliğinde kullanıcılar performans ölçümünden profesyonel araçları keşfetmeye kadar pek çok araca ulaşabiliyor. Bunlara ek olarak özellik tıpkı vakitte, fonksiyonları kullanma ve eğitici bilgilere erişme merkezi misyonunu de üstleniyor.

Performansını Takip Et ile profesyonel hesabın 30 günlük istatistikleri görüntülenebiliyor. İşletmeni Büyüt kısmında ise işletmelerin Alışveriş özellikleri, içerik üreticileri içinse Rozetler üzere araçların denetimi sağlanıyor. İsminden da anlaşılacağı üzere Gelişmelerden Haberdar Ol kısmında ise Instagram’da yer alan eğitici kaynaklardan efektif bir biçimde nasıl yararlanılabileceği öğretiliyor.

FIRSAT ESERLERİ