Lenovo’dan iPad Pro alternatifi tablet

Lenovo, herkes için tasarladığını sav ettiği en ucuz tableti Lenovo Tab P11‘i duyurdu. Ekran kalemini ve harici klavyeyi destekleyen tablet, üretkenlik odaklı bir sistem kurmak istediğinizde servet harcamanıza gerek olmadığını gösteriyor.

Lenovo’dan iPad Pro alternatifi tablet

Uygun fiyatlı tablet Lenovo Tab P11, 11 inç 1200×2000 çözünürlüğünde IPS LCD ekrana sahip. Orta segment işlemci barındıran tablet, Snapdragon 662‘den gücünü alıyor. Ayrıyeten uygun fiyatı ile dikkat çeken Tab P11, 6 GB RAM‘e sahip. Ek olarak tablet, LTE kontağını da destekliyor.

Teknik özelliklerinin yanı sıra kamera özellikleri ile de dikkat çeken Tab P11, görüntü görüşmelerinizde art planınızı bulanıklaştırabilen “Akıllı Kapalılık” özelliğine sahip 8 MP ön kameraya sahip. Dört adet hoparlör bulunan tablette, alüminyum alaşımlı art yüzey yer alıyor.

Ayrıyeten, klavye ve ekran kalemi aksesuarları ile birlikte potansiyel olarak bir dizüstü bilgisayar yahut iPad Pro alternatifi haline gelebilen Lenovo Tab P11, çocuklar için inançlı bir dijital ortam sağlayan yerleşik uygulama Google Çocuk Alanı ile de birlikte geliyor.

Üst seviye ve gerçek bir iPad Pro rakibi olmayı hedefleyen Lenovo Tab P11 Pro‘nun müsaadeden giden P11, Android işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacak. Bu ayın sonunda satışa çıkması beklenen Lenovo Tab P11’in 230 dolardan satışa çıkacağı açıklandı. Fakat tableti aksesuarları ile birlikte almak isterseniz 300 dolar ödemeniz gerekecek.

FIRSAT ESERLERİ