LG’den Evcil Hayvan Dostu Dik Süpürge: A9 Cordzero PetNBed

LG, varlıklarıyla sevinç veren, en problemli anları renklendiren, can yoldaşımız olan patili dostların tüylerini sorun olmaktan çıkarmayı hedeflediği süpürgesini duyurdu. AEROSCIENCE teknolojisine sahip, yeni kablosuz dikey süpürgesi A9 CordZero PetNBed, evcil dostlarımızla yaşadığımız alanları temizleyerek hijyenik hale getiriyor. Üstelik yatak yüzeyine uygun başlığı ile, paklık konusunda hassas olan herkesin ortak sorunu olan yatak paklığı konusuna da tahlil getiriyor.

LG A9 CordZero PetNBed Dik süpürge ile sunulan AEROSCIENCE, LG’nin güçlü küçük siklonlardan yararlanarak toz parçacıklarını ayırdığı hava akımlı süpürge teknolojisi olarak biliniyor. LG A9 CordZero PetNBed, bu teknoloji sayesinde, ufak tozları alarak pak, tüy, toz ve kirden arınmış ortamlar yaratıyor. LG A9 CordZero PetNBed, toz ve tüy toplama özelliğinin yanı sıra, etrafa saçılan parçacıkları toplama konusunda da tezli. A9 CordZero’da bulunan Power Drive Nozzle™ içindeki direkt tahrikli motor, süpürme süreci sırasında silindiri döndürerek tesirli parçacık toplama özelliği sağlıyor.

Yıkanabilen Filtreler LG A9 CordZero PetNBed’de

Süpürgelerin en büyük sorunlarından biri de vakit içerisinde kirlenen ve artık fonksiyonunu yitiren filtreler. LG A9 CordZero PetNBed, yıkanabilir filtreleriyle bu sıkıntıya da tahlil oluyor. Çıkartılıp yıkanabilen metal, bez ön ve ince toz filtreler, vakit içerisinde süpürgenin filtresinde biriken kirlerin temizlenmesine, makinenin birinci günkü performansını devam ettirmesine imkan tanıyor. Kolay kolay değiştirilebilen çift bataryası ise, LG A9 CordZero PetNBed’in 80 dakikaya kadar çalışmasına imkan tanıyor. Tek dokunmayla kolaylıkla, açık-kapalı ve turbo modları ortasında değişebilen güç düzeyi, duvara asılabilmesinin yanı sıra, ayakta ya da kompakt modda da saklanabilmesi, teleskopik borusunun, 4 farklı uzunluk ayarlama seçeneği ile daha fazla çok taraflılık sağlaması, LG A9  CordZero PetNBed’i cazip kılan öteki özellikler ortasında yer alıyor.

LG A9 CordZero PetNBed 1500 TL İndirimli

31 Ocak tarihine kadar seçili LG markalı beyaz eşyaların yanında LG A9 CordZero PetBed kablosuz dikey süpürge alanlar, 1500 TL’lik indirimin yanı sıra, içerisinde farklı kullanım başlıkları bulunan 1500 TL bedelinde bakım kitinin de sahibi oluyor. LG A9 CordZero PetNBed, Teknosa ve LG Brandshop mağazalarında satışa sunuluyor.