Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Türkiye’de Satışa Çıktı

Logitech G, performansıyla dikkat çeken yeni G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığını Türkiye’de satışa çıkardı. Oyun severlerin ağır ilgi gösterdiği oyuncu kulaklığı, konfor ve dayanıklılığı yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle bir ortaya getiriyor. G733 için çok heyecanlı olduklarını vurgulayan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir modülü haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en kıymetli faktörlerinden biri. Oyun kesiminde tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların rastgele bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın gereksinim duydukları performans, irtibat ve konforu sağlıyor. Farklı renk opsiyonları ile oyuncuların üsluplarını oyuna yansıtmasına imkân tanıyor.” diye konuştu.

20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı

Logitech G’nin farklı renk alternatifleri sunan G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, kullandığı ekipmanlarla performansını ve rahatlığını artırmak isteyen oyuncuların dikkatini çekiyor. 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı olan eserin BLUE VO!CE teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofonu ve 29 saatlik pil ömrü var. Yeni oyuncu kulaklıkları, profesyonellere sıkı idman ve oyun süreçlerinde yardımcı olmak için, saatlerce takılabilecek derecede konfor, tıpkı vakitte da dayanıklılık vadediyor. Kulaklıkta ayrıyeten PRO-G şoför ve oyun tecrübesini profesyonelleştiren DTS 2.0 yeni kuşak surround ses sistemi de bulunuyor.

Sırf 278 gram yükündeki Logitech G733, beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçeneklerini sunuyor. Aksi çevrilebilir süspansiyonlu baş bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor.