Mansur Yavaş’tan Twitch Yayıncısı Pqueen’e Gülümseten Cevap

Son yıllarda içerik üreticiliği artık bir meslek haline geldi. Bunun için YouTube üzerinden dilediğiniz görüntüyü çekip paylaşabilir ya da Twitch üzerinden oynadığınız oyunları canlı bir formda yayınlayabilirsiniz. Bu platformların her geçen gün büyümesiyle birlikte içerik üreticileri de daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı.

Twitch’te yayın yaparak isminden sıkça kelam ettiren bu yayıncılardan biri de Pelin “Pqueen” Baynazoğlu. Kendine has oyun şekli ve samimi muhabbetiyle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Pelin’in şu anda Twitch üzerinde 1 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Kendisi tıpkı vakitte Twitch Türkiye’nin en tanınan bayan yayıncılarından biri.

Pqueen, Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ın radarına takıldı:

Pqueen, Twitter hesabından yayınının başladığını duyurduğu bir paylaşım yapmış ve bu paylaşımda Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ın programına konuk olduğu montajlı bir görsele yer vermişti. Bu paylaşım, Mansur Yavaş’ın da dikkatini çekmiş anlaşılan o ki kendisi ünlü yayıncıya güzel bir cevap verdi. Mansur Yavaş, Pqueen’e Twitter üzerinden verdiği cevapta şu tabirleri kullandı:

“Sevgili Pelin, içeriklerin beni ve ailemi çok eğlendiriyor. Gençlerimizin olumlu gücü bizleri memnun ediyor. Twitch’te bir gün yayınına katılıp chat’e selam vermek isterim”

Mansur Yavaş’ın bu karşılığı gençlerden de büyük ilgi gördü ve paylaşıma 45 dakika içerisinde 40 binden fazla beğeni geldi. Pekala, siz Mansur Yavaş ile Pqueen ortasında yaşanan bu tatlı diyalog hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.