Monster Notebook’tan “Crysis Remastered” Sürprizi

En yeni ve üstün performanslı teknolojileri oyun dünyasıyla buluşturan Monster Notebook, stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla oyun tutkunlarının çok seveceği bir kampanyaya daha imza attı. 19 Ocak 2021’den itibaren geçerli olacak kampanya kapsamında 10. jenerasyon Intel® işlemcili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayar alan herkes, “Crysis Remastered” oyununa sahip olacak.

Daha evvel Death Stranding, BannerLord, Avengers üzere en sevilen oyunları kullanıcılarıyla buluşturan Monster Notebook bu sefer ünlü oyun stüdyosu Crytek’in klasik birinci şahıs nişancı oyunu formatındaki oyunu Crysis’in geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanan yeni sürümü “Crysis Remastered”ı kullanıcılarına sunuyor. Heyecan verici destansı savaşlarla geri dönen oyunun yeni kuşak donanım eserleri için yine düzenlenmiş grafikleri eşsiz bir görsel tecrübe sunuyor.

Aksiyon dolu oyun tasarımı ve sandbox dünyası ile oyun tutkunlarının beğenisini toplayan “Crysis Remastered”, artık Monster Notebook’un oyuncular için özel tasarlanmış üstün performanslı dizüstü bilgisayarlarıyla bir ortaya geliyor. Monster Notebook’un stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla hayata geçirilen kampanya 19 Ocak 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri ortasında geçerli olacak.

10. kuşak Intel® işlemcili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayar satın alan oyunseverler, stoklarla hudutlu kampanyadan yararlanmak için monsternotebook.com.tr/Crysis-2021 adresinden kodlarını talep ettikten sonra bu kodları softwareoffer.intel.com adresinden etkinleştirerek oyunlarına erişebiliyor. Kodların aktive edilebilmesi için son tarih ise 30 Nisan 2021.

Geçtiğimiz haftalarda sömestir kampanyasını duyuran şirket Monster Notebook web sitesinden satın alınacak Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi bilgisayarlarda %10 indirim uygulayacağını duyurmuştu.

En yeni duyuru ve bilgilere ulaşmak için markanın toplumsal medya hesaplarını takip edebilir veya www.monsternotebook.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.