Netflix Türkiye’nin Şubat 2021 takvimi açıklandı

Netflix’in yer ay yenilenen bir kütüphanesi bulunuyor. Kimilerinde Netflix imzasını görürken, kimileri aslında çok sevilen diğer üretimlerin imzasını taşıyor. Bu kapsamda şubat ayına günler kala Netflix Türkiye’nin Şubat 2021 takvimi muhakkak oldu. İşte yeni diziler ve sinemaların listesinin tamamı:

Netflix Türkiye’nin Şubat 2021 takvimi belirli oldu: Neler yeni?

Netflix en son abonelik fiyatlarını güncellemesiyle gündeme gelmişti. Tanınan cümbüş platformunun şubat ayında kullanıcılarına pek çok üretimle karşıladığını söylemek mümkün. Şubat ayında bizleri Brezilya futbolunun efsane isimlerinden Pele belgeseli karşılayacak. Bunun yanı  sıra içerik platformunda 3 yeni sinema bizleri karşılayacak. Evvelki aylara oranla bünyesine daha az içerek ekleyecek olan Netflix’in şubat ayı listesi şu halde:

Netflix’in şubat ayında yayımlanacak dizileri:

Ateşböceği Yolu (3 Şubat 2021 Çarşamba)
The Crew (15 Şubat 2021 Pazartesi)
Behind Her Eyes (17 Şubat 2021 Çarşamba)
Tribes of Europa (19 Şubat 2021 Cuma)

Netflix’in şubat ayında yayımlanacak sinemaları:

Malcolm ve Marie (5 Şubat 2021 Cuma)
Dünyadan Haberler (10 Şubat 2021 Çarşamba)
I Deva a lot (19 Şubat 2021 Cuma)

Bu listede bir müddettir konuşulan ve yayımlanmadan evvel toplumsal medyanın radarına giren Malcolm ve Marie, bir çiftin öyküsüne yer veriyor. Euphoria‘nın yaratıcısı Sam Levinson’ın karantina sürecindeki sürpriz işlerinden biri olan Malcom ve Marie, ünlü müzikçi ve oyuncu Zendaya ve Tenet ile hafızalara kazınan John David Washington başrolünde izleyeceğimiz siyah beyaz bir sinema. Fragmanı da yayımlanmış olan sinemanın 5 Şubat 2021 Cuma tarihinden itibaren izlenebilecek olduğunu belirtelim.

FIRSAT ESERLERİ