Netflix’ten Gal Gadot’lu ‘Heart of Stone’ atağı

Netflix pek çok yeni üretime ya imza atıyor ya da satın alarak bünyesine katıyor. Yeni çıkan haberlere nazaran Netflix, Heart of Stone sinemasının yayım haklarını satın aldı. Gal Gadot’un başrolde olduğu sinema casusluk/gerilim kategorisinde listeleniyor. Aksiyon üzerine konseyi olan sinema, ilerleyen periyotta Netflix’te karşımıza çıkacak.

Netflix, Heart of Stone sinemasını izleyiciyle buluşturacak

Skydance Media imzalı olan sinemanın yayın haklarını satın alan Netflix, sinemadan hayli ümitli. Sinemanın direktörlük koltuğunda ise Tom Harper oturuyor. Deadline’da yer alan habere nazaran Heart of Stone senaryosunda misyon alan direktör ve senaristler izleyicilerin beklentisini yükseltiyor ve Misyonumuz Tehlike, 007 James Bond sinemalarının ayarında bir şeyler beklemesi gerektiğine vurgu yapıyor.

Sinemanın çekimleri şimdi başlamamış olduğunu da belirtelim. Sinema hakkında daha ayrıntılı bilgiler için biraz beklememiz gerekiyor. Ayrıyeten, sinemanın imalcileri ortasında yer alan Gal Gadot, Greg Rucka ve Allison Schroeder üzere tecrübeli isimlerle birlikte çalışacak. Skydance Media ve Netflix daha evvel Charlize Theron’un yer aldığı The Old Guard ve Ryan Reynolds‘ın 6 Underground üzere birçok projede birlikte çalışmasıyla biliniyor.

Koronavirüsü salgını ile sinema kesimi de kıymetli bir darbe aldı. Sinema salonlarının hizmete kapatılmasıyla dijital ortama taşınan sinemalar izleyicilerin karşısına farklı platformlar sayesinde çıkıyor. Netflix bildiğiniz üzere koronavirüs devrinin en büyük kazananlarından. Milyonlarca yeni abone toplamayı başaran tanınan içerik izleme platformu, yepisyeni üretimlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Belirtmeden geçmeyelim 2020 yılın Netflix, 71 yeni sinema yayımladı.

FIRSAT ESERLERİ