Netflix’ten Gal Gadot’lu ‘Heart of Stone’ atılımı

Netflix pek çok yeni imale ya imza atıyor ya da satın alarak bünyesine katıyor. Yeni çıkan haberlere nazaran Netflix, Heart of Stone sinemasının yayım haklarını satın aldı. Gal Gadot’un başrolde olduğu sinema casusluk/gerilim kategorisinde listeleniyor. Aksiyon üzerine konseyi olan sinema, ilerleyen devirde Netflix’te karşımıza çıkacak.

Netflix, Heart of Stone sinemasını izleyiciyle buluşturacak

Skydance Media imzalı olan sinemanın yayın haklarını satın alan Netflix, sinemadan epeyce ümitli. Sinemanın direktörlük koltuğunda ise Tom Harper oturuyor. Deadline’da yer alan habere nazaran Heart of Stone senaryosunda misyon direktör ve senaristler izleyicilerin beklentisini yükseltmesini ve Misyonumuz Tehlike, 007 James Bond sinemalarının ayarında bir şeyler beklemesi gerektiğine vurgu yapıyor.

Sinemanın çekimleri şimdi başlamamış olduğunu da belirtelim. Sinema hakkında daha ayrıntılı bilgiler için biraz beklememiz gerekiyor. Sinemanın imalcileri ortasında yer alan Gal Gadot, Greg Rucka ve Allison Schroeder ile birlikte çalışacak. Skydance Media ve Netflix daha evvel Charlize Theron’un The Old Guard ve Ryan Reynolds’un 6 Underground üzere birçok projede birlikte çalışmasıyla biliniyor.

Koronavirüsü salgını ile sinema bölümü de değerli bir darbe aldı. Sinema salonlarının hizmete kapatılmasıyla dijital ortama taşınan sinemalar izleyicilerin karşısına farklı platformlarda çıkıyor. Netflix bildiğiniz üzere koronavirüs periyodunun en büyük kazananlarından. Milyonlarca yeni abone toplamayı başaran tanınan içerik izleme platftormu, orijinal üretimlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Belirtmeden geçmeyelim 2020 yılın Netflix, 71 yeni sinema yayımladı.

FIRSAT ESERLERİ