OnePlus Band Resmen Duyuruldu

Aylardır dedikoduları dolaşan OnePlus Band sonunda resmi olarak tanıtıldı. Hindistan’da duyurulan fitness bandı siyah, lacivert ve gri renk seçeneklerine sahip. Pekala, OnePlus Band özellikleri neler?

OnePlus Band Özellikleri

OnePlus Band, 1.1 inç AMOLED ekran ve 126 x 294 piksel çözünürlük ile geliyor. Eser kan oksijeni, 3 eksenli ivmeölçer ile jiroskop ve kalp ritmi atış suratı sensörleri sunuyor. 5 ATM ve IP68 su geçirmezlik derecelerine sahip olan Band, 10 dakika boyunca 50 metreye kadar suya sağlam. Ek olarak, uyku sistemi takibi ve Outdoor Run, Indoor Run, Fat Burn Run, Cricket, Badminton, Yoga ve daha fazlası dahil olmak üzere 13 antrenman modu destekleniyor.

Giyilebilir aygıt ayrıyeten bildirileri ve gelen arama bildirimlerini, kronometre, zamanlayıcı, alarm, Telefonumu Bul, Zen Modu senkronizasyonu, hava durumu iddiası ve şarj ilerleme ekranını da destekliyor. Ek olarak eser, müzik çalma denetimleri ve kamera deklanşör denetimleri ile birlikte geliyor.

Android 6.0 yahut üzeri aygıtlarda çalışan OnePlus Band, İngilizce, Hintçe ve Çince lisanlarını destekliyor. Eserin iOS aygıtlarla da çalışıp çalışmayacağı hakkında ise bilgi paylaşılmadı. Aygıt kutusundan Band, kayış, kablolu şarj aygıtı, Red Cable Club karşılama kartı ve kullanım kılavuzu çıkacak.

OnePlus Band Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Hindistan’da 13 Ocak tarihinde satışa sunulacak olan fitness bandı yaklaşık 35 dolar fiyat etiketi taşıyor. Eserin öbür ülkelerde satışa ne vakit çıkıp çıkmayacağı ise meçhul.