Oppo A93 5G görselleri ve fiyatı sızdırıldı

Hakkında yeni sızıntıların ortaya çıktığı Oppo A93 5G modelinin tasarımsal olarak evvelki seriden daha farklı olduğu görülüyor. Telefonun, ortalama özelliklerle kullanıcının karşısına çıkması bekleniyor. İşte telefonun dizaynından, özelliklerine bildiğimiz her şey:

Oppo A93 5G özellikleri ve fiyatı

Akıllı telefonlar artık tanıtılmadan evvel tanıtılmış kadar oluyor. Gerek dizaynını gözler önüne seren görselleri sızdırılmış olsun gerekse özellikleri… Telefon hakkında bilgilerin birleştirilmesiyle tanıtım gününün heyecan yaratmadığı bu durumla Oppo A93 5G modeli de karşı karşıya kalıyor. Çünkü telefonun PEHM00 / PEHT00 model numarasına sahip olduğu ve Geekbench testlerinde ortaya çıktığı görülüyor.

Tasarımsal olarak telefonun standart olduğunu söylemek mümkün. Art kamera dizaynında geçen yıl pek çok telefonunda gördüğümüz geniş dikdörtgen bir heyetim tercih edilmiş. Ekran, 1080 x 2400 çözünürlüğünde Full HD Plus ve söylenene nazaran yüksek ekran yenileme suratına sahip olacak. Ön kamera kullanıcılara 8 Megapiksellik bir özçekim kamerası sunuyor artta ise üç adet kamera yer alıyor. Ana kamera 48 Megapiksel ve iki adet 2 Megapiksellik sensör bulunuyor.

Telefonun sızdırılan tasarımı

Telefon ortaya çıkan özelliklerinde Snapdragon 480 işlemcisine mesken sahipliği yapıyor. 5G özellikli telefon, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama seçeneklerini bünyesinde topluyor. USB-C portuna ve 3,5 mm kulaklık girişine yer verilen telefon kutudan Android 11 işletim sistemi ve 5.000 mAh’in yanında 18W’luk bir şarj aygıtıyla birlikte çıkacak. Telefonun 15 Ocak’ta Çin’de 340 dolarlık fiyatıyla karşımıza çıkması bekleniyor.

FIRSAT ESERLERİ