OPPO Watch için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Hayatınızı kolaylıkla düzenlemeniz için size yardımcı olacak, üslup sahibi OPPO Watch, yeni gelen güncelleme ile birlikte yeni özellikler kazandı. Yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar 10 farklı saat yüzüne daha sahip olabilecek. Tüm saat yüzleri çok lisanlı ekranı destekleyecek.

OPPO Watch’ta bulunan ‘Uyku Modu’ artık ‘Rahatsız Etmeyin’ seçeneğine de sahip olacak. Bunun için ‘Uyku’ kısmında yer alan ‘Rahatsız Etmeyin’ modunu otomatik olarak faal hale getirerek bütün gece rahat bir uyku uyuyabilmeniz mümkün hale gelecek. 

Yeni ‘Güç Tasarrufu Modu’, daha uzun bir pil ömrü sağlamak için pil düzeyi yüzde 5’in altına düştüğünde saatinizi otomatik olarak ‘Güç Tasarrufu Modu’na geçirecek. Bu özelliği kullanmak istemeyen kullanıcılar, Ayarlar üzerinden Sistem’e gelerek buradaki Pil seçeneğinden bu ayarı kapatabilecek. 

Son olarak da Yeni Depolama Ekran özelliği güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulacak. Yeniden ayarlar üzerinden Sistem’e gelerek Hakkında seçeneğinden saatin kalan depolama alanını denetim etmek mümkün olacak. 

Güncelleme Şubat ayına kadar devam edecek.

Sıhhatinizin bekçisi

OPPO Watch’da her biri sesli koçluk dayanağına sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş antrenman modu bulunuyor. Fizikî bilgilerinizi hakikat bir halde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık idman görüntüleri da boş vakitlerinizi değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Hasebiyle en ağır vaktinizde bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her vakit açık olan nabız izleme özelliği de hem idman yaparken hem de dinlenirken sıhhatinizi takip ediyor. İleri seviye uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing üzere idmanlar de dahil olmak üzere, 100’ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde OPPO Watch ülkü bir fitness partnerine dönüşüyor. 

15 dakikalık şarj ile 16 saatlik kullanım

OPPO Watch 46mm akıllı güç idaresi ile 36 saate kadar çıkabilen pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu modunda çalışırken pil 21 güne kadar dayanabiliyor. VOOC süratli şarj teknolojisi sayesinde 15 dakikalık şarj ile 16 saatlik kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Usule uygun ekran

OPPO Watch, yapay zeka görüntüleme işleviyle günlük görünüşünüzü de tamamlıyor. Giydiğiniz kıyafetlerin fotoğrafını HeyTap Health uygulamasıyla çekerseniz, akıllı saatinizin ekranı sizin kıyafetinizle uyumlu hale gelebiliyor.  

Dünyanın birinci kavisli ekrana sahip akıllı saati olmasıyla dikkat çeken OPPO Watch 46mm, Siyah ve Parlak Altın renk seçenekleriyle birlikte geliyor. 41mm OPPO Watch ise Siyah, Pembe Altın ve Gümüş renklerde sunuluyor.