PewDiePie, 2020’nin En Güzel Yüzü Seçildi

1990 yılından beri her sene TC Candler ve The Independent Critics tarafından yayınlanan ‘100 Most Beutiful Faces‘ listesinde bu yılın en güzel ve en hoş yüzleri belirli oldu. Bu sene ‘The 100 Most Handsome Faces of 2020 (2020’nin En Güzel 100 Yüzü)’ listesinde birinci sırada, dünyaca ünlü YouTuber PewDiePie var.

Listede yer alan 100 isim ortasında Cristiano Ronaldo, Keanu Revees, Harry Styles, Zayn Malik, Henry Cavill, Asap Rocky, Barış Arduç ve Barış Murat Yağcı üzere tanıdık yerli ve yabancı simalar da yer alıyor. Lakin asıl sıkıntı, tepeyi ıskalayan BTS kümesi üyelerinden V’nin (Kim Tae-hyung) ikinci sıraya yerleşmesi oldu diyebiliriz.

Malumunuz, Güney Koreli müzik kümesi BTS’in epey büyük bir hayran kitlesi bulunuyor ve anlaşılan o ki BTS hayranları, V’nin ikinci sırada olmasından ve tepeyi PewDiePie’a kaptırmasından hiç hoşlanmadı.

‘Pewdiepie, 2020’nin en güzel erkeği seçildi. Palavra söylediklerini biliyorum. Onu Taehyung’un yerine nasıl koyabilirler? KIM TAEHYUNG’

‘KPOP hayranlarından oluşan bir ordu savaş başlatmaya geliyor zira İsveçli bir adam onların ‘Tanrılarını’ yendi.’

Listenin açıklanmasının akabinde Twitter’da PewDiePie hayranları ve BTS hayranları ortasında adeta bir savaş başladı. Birinci 50’de BTS’den pek çok üye yer almış olsa da, gözlerini doruğa diken BTS hayranları, PewDiePie’ın birinci seçilmesi sonrası bu duruma ‘inanamadıklarını‘ paylaştılar.

PewDiePie, zaferini YouTube kanalında paylaştığı bir görüntüde kutladı:

Listenin açıklanmasının akabinde PewDiePie, zaferini paylaştığı son görüntüsünde eğlenceli bir lisanla ‘kutladı’. Görüntüdeki öbür ‘yakışıklı yüzlere’ bir mühlet göz atan YouTuber, sonrasında görüntü altında bulunan yorumları okuyarak onu destekleyenlere beğenileriyle teşekkür etti. Görüntünün tamamını izlemek isteyenlerin üstteki temasa tıklamaları kâfi. Şimdiden yeterli seyirler.