Philips’in 4K ve 10-bit Üretkenlik Monitörü 288E2UAE Piyasaya Çıkıyor

Kullanıcılar, kullandıkları her ekrandan en güzel tecrübesi beklerler. Philips 288E2UAE de şunları sunuyor: UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlük ve Ultra Wide renk gamı. 1.07 milyar renk kapasitesi sayesinde, her renk canlanıyor ve her detay ortaya çıkıyor. 28 inçlik monitör, karanlık alanlarda varlıklı detaylar için IPS paneli ve SmartContrast teknolojisini kullanarak, kullanıcıların beklediği güçlü görsel tecrübesini vadediyor. Ayrıyeten kullanıcılar, MultiView teknolojisi sayesinde bir şahsî bilgisayar ve bir dizüstü bilgisayar üzere iki aygıtı Picture-in-Picture and Picture-by-Picture modlarında eş vakitli olarak bağlayabiliyor.

Philips 288E2UAE modeli, 4 portlu bir USB 3.2 hub’a sahip, bir USB upstream ve dört downstream portu sunuyor, böylelikle kullanıcılar klavyelerini ve farelerini monitöre bağlayabiliyorlar. Süratli şarjı destekleyen bir USB portu var ve USB-IF Battery Charging (BC1.2) standardını yerine getirerek kullanıcıların uyumlu akıllı telefonlarını şarj etmelerini mümkün kılıyor. Monitör ayrıyeten HDMI ve DisplayPort irtibatı da sunuyor. Bütün portlar, monitörün ardında yatay bir çizgiye yerleştirilmiş, kablo idare sistemi de çalışma alanının derli toplu tutulmasına yardımcı oluyor. Monitör menüsüne süratlice erişmeyi sağlayan bir joystick olan EasySelect tuşu, hayatı daha da kolaylaştırıyor. Her detay, ön çerçevenin pak tutulması ve masanın sistemli olması için tasarlanmış.

Monitör ergonomi tarafındaysa ayarlanabilir ayak, eğilebilir (-5/20°) ve 100 mm yükseklik ayar özelliği sayesinde optimal yükseklik vadediyor. Philips 288E2UAE monitörü, yansıma engelleyen bir ekrana, EasyRead moduna, Flicker-free teknolojisine ve daha rahat bir görüntüleme için LowBlue moduna sahip.

Üstelik Philips’in bu monitörü, sürdürülebilirlik özellikleri ile de kendini gösteriyor. RoHS standartları ile uyumlu olan bu monitör, EnergyStar 8.0 ve TCO sertifikalı, kurşun ve cıva içermez ve % 100 geri dönüşümlü ambalaj kullanıyor. 

Philips 288E2UAE Fiyatı

Philips 288E2UAE, Şubat ayında 398 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.