POCO F2’nin gelişi bir paylaşımla doğrulandı

POCO’nun Hindistan için özel olarak açılan Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda POCO’nun 2020 yılını nasıl geçirdiği 52 saniye ile gösteriliyor. Tanıtımı yapılan ve piyasaya sürülen akıllı telefonlarını sergileyen şirket görüntünün sonunda ‘F2’ye gönderme yapıyor. Biliyorsunuz bir müddettir POCO F2 modeli bekleniyor. Bu görüntü ile telefon bir noktada doğrulanmış oluyor.

POCO F2 göndermesi yapıldı

Şirket 2020 yılında, POCO X2 , POCO F2 Pro , POCO M2 Pro , POCO M2 , POCO X3 , POCO C3 ve POCO M3 üzere modelleriyle karşımıza çıktı. Bu telefonlarla birlikte 1 milyonluk satışa ulaşan şirket tekrar paylaştığı görüntüde bu noktaya parmak basıyor. Bu yıl oyunu değiştirdiğine vurgu yapan POCO kendini, inovasyon odaklı ve bütçe dostu teziyle öne çıkartıyor.

Şirketin yeni gelmese planlanan POCO F2 modeli ise 2021 yılının birinci POCO imzalı telefonu olacak üzere duruyor. Telegram kümesi üzerinden yapılan paylaşımlara nazaran telefonun ekranında 120Hz AMOLED tercih edilecekken, 4 art kameraya konut sahipliği yapacak. Tıpkı vakitte Snapdragon 732G işlemciye ve 4.250 mAh zıt şarjı da destekleyen bir bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Elbette resmi olmayan bilgiler beklentilere ve sızdırıldığı söylenen özelliklere dayanıyor.

POCO şu anda pazarın yazgısını belirlemede nüfus sebebiyle kıymetli ülkelerden olan Hindistan’da en çok satan telefonlar ortasında birinci 5’te yer alıyor. Şirket 2021 yılında sırf akıllı telefon değil birebir vakitte kulaklık ve dizüstü bilgisayar üzere başka teknolojik eserlerini de tanıtmayı planlıyor.