Prime Gaming Kampanyasıyla LOL Kostümü Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz gün sizlere Amazon Prime’ın kredi kartında Mastercard logosu bulunan kullanıcılara özel 2 ay fiyatsız kullanılabileceğini duyurmuştuk. Mastercard logolu bir kartınız olmasa dahi 1 ay boyunca fiyatsız Amazon Prime’a erişebiliyorsunuz. Bugün sizlere Prime Gaming’in League of Legends oyuncuları için sunduğu bir kampanyayı tanıtacağız.

Amazon Prime’ın oyuncular için sunduğu avantajların yer aldığı Prime Gaming’de her hafta League of Legends için bir “Rastgele Dış Görünüş Kesimi Jeton“una sahip olabilirsiniz. League of Legends hesabınızla Prime Gaming hesabınızı bağlayarak elde ettiğiniz bu kampanya sayesinde her hafta 1 rastgele kostüme sahip olabiliyorsunuz.

Bu vakte kadar yayınlanan tüm kostümleri alınabiliyor

Şayet çabucak artık Amazon Prime’a abone olursanız, siz abone olmadan evvel yayınlanan 2 gizemli dış görünüş modülüne ulaşabiliyorsunuz. Ayrıyeten 29 Mart’a kadar her hafta 1 Gizemli Dış Görünüş Kesimi dağıtılacağını da hatırlatmakta yarar var. Bu kampanya ve 2 ay fiyatsız abonelikle birlikte toplamda 9 League of Legends şampiyon kostümüne fiyatsız bir formda sahip olabileceğinizi hatırlatalım.

League of Legends kostümlerini nasıl alabilirim?

  • Şayet fiyatsız bir halde League of Legends kostümü almak istiyorsanız, öncelikle buraya tıklayarak Amazon Prime‘a abone olmanız gerekiyor. Zati aboneyseniz giriş yapın.
  • Amazon Prime’a abone olduktan sonra buradaki linkten Prime Gaming’e gidin.
  • Prime Gaming’de yer alan Oyun içi Ganimet ve Daha Fazlası alanından “League of Legends 2. Dış Görünüş Modülü Kullanılabilir” seçeneğine tıklayın.

  • Buraya ulaştıktan sonra daha evvelden erişilebilir olan 2 Gizemli Dış Görünüş Modülü‘ndan birincisine tıklayın.

  • Bu noktada açılan pencereden League of Legends hesabınızı Amazon Prime’a bağlayın.
  • Tüm bu adımları tamamladıktan sonra ve iki parçayı da talep ettiğinizde Rastgele Dış Görünüş Kesimi Jetonu League of Legends hesabınızdaki Ganimet sekmesine eklenecektir.
  • Ganimet sekmesindeki Rastgele Dış Görünüş Modülü Jeton’larını açarak kostümlerinizi alabilirsiniz.

Amazon Prime’a birinci sefer abone olmayan bireyler bu kampanyadan aylık 7,90 TL’ye faydalanabiliyor.

Birinci defa abone olacak hesaplarda geçerli olacak fiyatsız abonelik, yalnızca Prime Gaming avantajları sunmuyor, bununla birlikte Amazon’un çevrimiçi içerik platformu Prime Görüntü’ye da erişim sağlayabiliyorsunuz. Fiyatsız aboneliğiniz bittikten sonra Prime Gaming avantajlarından aylık 7,90 TL’ye yararlanmaya devam edebileceğinizi hatırlatalım.