Profesyonel Ömrü Mobile Taşıyın: HUAWEI MatePad Pro

10.8 inç 16:10 ekranını çevreleyen ultra dar 4.9 mm çerçevelerle dünyanın en yüksek tablet ekran-gövde oranına (yüzde 90) sahip Huawei MatePad Pro’da bulunan mikro-kavisli tasarım, rahat bir tutuş sağlarken, magnezyum alaşımlı çerçevesi tableti hafif ancak sağlam kılıyor. Fiberglas kaplamaya sahip olan MatePad Pro en yüksek kalitede şık bir tasarım sunuyor.

HUAWEI MatePad Pro, performans noktasında da 7nm Kirin 990 amiral gemisi yonga seti ile çok tezli. 6 çekirdekli Mali-G76 GPU, sıkıntısız bir oyun ve cümbüş tecrübesi için performansı ve pil ömrünü büyük ölçüde arttırıyor. 8 GB’a kadar LPDDR4X çift kanallı RAM ile donatılmış HUAWEI MatePad Pro, uygulamaları yüksek süratlerde başlatıyor. Tüm bu performans, ısı idaresi için AI ile sinerji yaratan ve çok yüksek talepler olduğunda bile tabletin serin kalmasını sağlayan 12 katmanlı bir soğutma sistemi tarafından destekleniyor.

Çoklu Ekran iş birliği ve APP Multiplier özellikleriyle pürüzleri kaldırın

Android 10 işletim sistemi ve EMUI 10 arayüzü ile gelen HUAWEI MatePad Pro, Çoklu Pencere, Çoklu Ekran İş birliği ve HUAWEI APP Multiplier özelliklerini destekliyor. HUAWEI MatePad Pro, aygıtların kullanıcılarla ve birbirleriyle etkileşim formunu temelden değiştiren yenilikler sunuyor. Huawei Share, gelişmiş çapraz platform fonksiyonelliğine sahip HUAWEI aygıtları ortasındaki pürüzleri ortadan kaldıran çok ekranlı iş birliğini aktifleştiriyor. Dağıtılmış teknolojiye dayalı olarak geliştirilen çok ekranlı iş birliği, akıllı telefonlar ve tabletler ortasında “sürükle ve bırak” belge transferlerine imkan tanıyor. Çevresel paylaşım, kullanıcıların tabletin klavyesini ve ekranını kullanarak akıllı telefona yazmasına, akıllı telefona kaydedilmiş müziği tabletin hoparlörleriyle çalmasına ve daha pek çok şeye imkan tanıyor. Bu tahlil, kullanıcının sıkıntısız bir çoklu aygıt tecrübesini kolaylaştırarak direkt tabletten davet almasını yahut kısa bildirilere karşılık vermesini de mümkün kılıyor.

Çoklu pencere özelliği, birebir anda üç uygulama dayanağı ile zahmetsiz bir halde çoklu vazife sağlıyor. Kayan pencere ile kullanıcılar, oyun oynarken yahut sinema izlerken metin bildirilerine cevap verebilir. Android tablet kullanıcı tecrübesini temel alan yeni APP Multiplier, bir uygulamayı iki pencereye bölerek, yatay yönlendirmeden en uygun formda yararlanan ihtilal niteliğinde bir çift görünüm tecrübesi sunuyor. Pencerelerin boyutu yalnızca kenarlığı sürükleyerek kullanıcının gereksinimlerine uyacak formda ayarlanabilir.

Kablosuz şarjı ve zıt kablosuz şarjı destekleyen birinci tablet

HUAWEI MatePad Pro dünyanın kablosuz şarjı ve aykırı kablosuz şarjı destekleyen birinci tableti olma özelliğine de sahip. Tablet, yüksek kapasiteli 7250mAh pil ve Kirin 990 ve EMUI’ye entegre edilmiş güç tasarrufu özellikleri sayesinde kusursuz pil ömrü sunuyor. Süratli şarj için 20W güç adaptörü ile sunulan MatePad Pro, kullanıcıların tabletlerini daha süratli şarj etmelerini sağlayan 40W HUAWEI SuperCharge’ı destekliyor.

Yaratıcılığı yine düşünün

HUAWEI MatePad Pro, doğal ve sezgisel bir yazma tecrübesi sunmak için HUAWEI M-Pencil’ı destekleyerek cam yüzeylere yazmayı bir keyif haline getiriyor. Kullanıcılar, 4.096 basınç hassasiyeti, eğim takviyesi ve eşsiz bir kompozit gereçten yapılmış uç ile HUAWEI M-Pencil’dan inanılmaz doğruluk, karşılık suratı ve hassasiyet sağlayabiliyor. HUAWEI M-Pencil’ı MatePad Pro’nun üzerine yerleştirmek, Bluetooth eşleştirmesini ve manyetik şarjı da otomatik olarak başlatıyor.

Eğlenceyi yine düşünün

MatePad Pro, 280ppi piksel yoğunluğunda 2K QHD (2560 × 1600) çözünürlüğe sahip IPS panel ile birlikte geliyor. DCI-P3 sinematik renk gamını 540 nit parlaklık ve 1500: 1 kontrast oranında tam olarak gösterebilen QHD ekran, üstün bir cümbüş tecrübesi sunuyor. HUAWEI ClariVu ekran geliştirme teknolojisi, renk üretimini ve imaj netliğini değerli ölçüde artırarak donanımı güçlendiriyor ve her karenin renkli detaylarla keskin ve varlıklı olmasını sağlıyor. Konut sineması kurulumlarına benzeyen bir ses tecrübesi sunan HUAWEI MatePad Pro, 3D stereo ses efektlerini sürmek için Histen 6.0’ı destekliyor. Harman Kardon tarafından geliştirilen yüksek genlikli dört kanallı dörtlü hoparlör, en karmaşık sesleri bile kusursuz netlikte üretiyor.

HUAWEI MatePad, FollowCam özelliğini sağlıyor. Toplantıda yahut öbür bir canlı yayın oturumunda, bu fonksiyon bir kullanıcıyı hareket halindeyken bile kamera onu izleyebilir ve kadrajın dışına çıkmadan hareket etmeleri için onlara biraz daha fazla özgürlük sağlar.

Ek olarak, FollowCam’deki Smart View sadece on farklı objeyi izleyerek ekranı kadrajdaki pozisyona ve kişi sayısına nazaran ayarlamakla kalmaz, tıpkı vakitte ekranı kırpmak ve tekrar boyutlandırmak için Huawei’nin gelişmiş algoritmalarını kullanır.

TÜV Rheinland onaylı göz sıhhati özellikleri

TÜV Rheinland tarafından onaylanmış mavi ışığı filtreleyen Göz Konforu Modu, kullanıcıların gözlerini tesirli bir formda korumak için HUAWEI ClariVu Ekran Geliştirme teknolojisi ile ahenk içinde çalışıyor. HUAWEI MatePad Pro ayrıyeten Kids Corner tarafından duruş, parlaklık, engebeli yol ve ara ikazlarını desteklemek için kullanılan birçok sensör içeriyor. HUAWEI MatePad Pro, rahat ve sağlıklı bir okuma tecrübesi sağlamak için kontrastı, parlaklığı, sertliği, doygunluğu ve daha fazlasını ayarlayarak e-Mürekkep efektlerini taklit eden e-Kitap modu da sunuyor.

Huawei MatePad Pro, 4.999TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve vade farksız 4 taksitle ödeme fırsatıyla ile Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.