QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi

Uygun fiyatlı kulaklıklar ortasında bulunan QCY T5 bluetooth kulaklık özellikleri ve performansı ile karne periyodunda bulunduğumuz şu günlerde gerek armağan gerekse de ferdî tercih olarak hoş bir eser. A101’de bu perşembe günü 129 TL’ye satılacak bu kulaklığı sizler için inceledik.

QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi

Qcy T5 kulaklık, gerek özellikleri gerekse performansına göre avantajlı olan fiyatı ile tüketicileri şad ediyor. Tam kablosuz kulaklık modelinin dış dizaynının yanında temas özellikleri, ses nitelikleri, donanım yapısı ve kullanımı kolaylaştıran fizikî ögeleri da eserin dikkat cazip olmasında tesir gösteriyor. Dilerseniz kelamı uzatmadan sizleri görüntümüz ile baş başa bırakalım. Güzel seyirler.

QCY T5 kulaklığı kazanmak için Discord sunucumuza katılıp, kulaklık ikramı kanalındaki SDN simgesine basmanız kâfi: http://discord.gg/shiftdeletenet

Kulaklığı satın almak isterseniz: http://amzn.to/2NqaGup

QCY T5 Bluetooth kulaklık özellikleri

QCY T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık aşağı hakikat uzayan tarza sahip ve üzerinde, kullanımı kolaylaştıran ve konfor düzeyini artıran özel dokunmatik sensör yer alıyor.

Bluetooth 5.0 sürümü sayesinde eser daha düşük güç harcıyor, böylelikle pil ömrü daha uzun oluyor. Mevcut sürümün sağladığı en değerli avantajlardan bir oburu de sürat ve arada kendini muhakkak ediyor. Daha geniş aralık özelliği sayesinde alt sürümlere göre daha uzak menzilden çalışabiliyor. Eser, Google Asistan ve Siri takviyesi de sunuyor.

6 mm şoför çapına sahip olan QCY T5 Bluetooth 5.0 kulaklıkta pasif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Özel pedlerden güç alan pasif gürültü önleyici teknolojisi dış sesleri güzel derecede izole edebiliyor. Dış sesin önlenmesi sonucunda dinlenilen içerik daha net biçimde duyuluyor.

QCY T5 Kulaklığın Temel Özellikleri

– İşletim Sistemi Uyumluluğu: Android ve iOS
– Sesli Asistan Takviyesi: Var
– İrtibat Çeşidi: Tam Kablosuz
– Bluetooth: Var, Sürüm 5.0
– Yük: 9 gram
– Mikrofon: Var
– Oyun Modu: Var
– Kullanım Müddeti: 5 saat
– Şarj Müddeti: 2 saat
– Aralık Aralığı: 10 m

FIRSAT ESERLERİ