realme V15, 65W süratli şarj ile geliyor

Çinli teknoloji devi Oppo‘nun çatısı altında faaliyet gösteren akıllı telefon üreticisi realme, 7 Ocak’ta (Yarın) tanıtacağı yeni modeli realme V15‘in, 65W süratli şarj kapasitesine sahip olacağını doğruladı. Delikli çentik ekrana konut sahipliği yapan telefon, üçlü art kamera suramı ile gelecek.

realme v15 lansmanı için geri sayım başladı

Daha evvel yaptığımız haberde, realme V15’in merakla beklenen dizaynını sizlerle paylaşmıştık. Çinli üretici tarafından yayınlanan posterlerde, telefonunun delikli bir ekrana sahip olacağını ve ardında 64MP ana kameralı üçlü lens suramı olacağını görmüştük. Bugün prestijiyle realme V15’in ne kadarlık bir süratli şarj kapasitesiyle geleceği de resmen belirli oldu.

realme CMO’su Xu Qi Chase, 7 Ocak’ta gün yüzüne çıkacak olan aygıtın 65W üzere epey tezli bir süratli şarj takviyesi sunacağını belirtti. Daha evvelki bilgiler, realme V15’in 50W süratli şarj kapasitesiyle geleceği tarafındaydı, lakin şirket tarafından yapılan açıklama, telefonun çok daha tesirli bir batarya performansına sahip olacağını gösteriyor.

realme V15 hakkındaki ayrıntılar şimdi netlik kazanmasa da, telefonun 200 gramdan daha hafif olması ve muhtemelen bir ekran içi parmak izi tarayıcıya konut sahipliği yapması bekleniyor. 5G teknolojisini destekleyecek olan aygıt, gücünü MediaTek Dimensity 800U işlemcisinden alacak ve 8 GB RAM‘e sahip olacak. Batarya kapasitesi üzere başka ayrıntıların ise lansman sırasında gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz.

realme V15, 7 Ocak Perşembe günü Çin’de düzenlenecek aktiflikte vitrine çıkacak. O vakte kadar aygıt hakkında yeni bilgiler açığa çıkması halinde sizlerle paylaşacağız.