Realme’nin yeni kulaklığı yolda görünüyor

Her marka yesyeni kulaklık modellerini geliştirmek için kıyasıya rekabet ediyor. Realme’nin teknoloji pazarında yakaladığı başarılı ivmeyle birlikte yeni kulaklığının FCC tarafında görüldüğü ortaya çıktı. FCC’de sertifikanın ortaya çıkmasına ek olarak kimi özellikler de biliniyor. İşte Realme Buds Q2 olarak isimlendirilen yeni kulaklığın özellikleri:

Bir müddettir gelmesi beklenen Realme Buds Q2 yakında tanıtılacak

Giyilebilir teknolojinin değerli bir ayağını oluşturan kablosuz kulaklıklar pazarında rekabet güzelce kızışıyor. Farklı özellikleri farklı dizaynlarla sunmak için yarışan teknoloji şirketleri, kullanıcıları eserlerini satın almak için neden sunuyor. Hal bu türlü olunca ‘bütçe dostu’ olan aygıtlara yönelen pek çok insan bu klasmandaki aygıtların özelliklerini kıyaslıyor.

Realme’nin yeni Buds Q2 kulaklığı ise temelde TWS olarak listeleniyor. Model numarası RMA2010 olduğu bilinen kulaklıkların bünyesinde 40 mAh bir bataryanın bizleri karşıladığı görülüyor ve aygıtın şarj haznesinde ise 400 mAh kapasite bulunuyor.

Siyah ve yeşil renklerle geleceği söylenen kulaklığın, küçük boyutlarda olacağı görülüyor. Kulaklığın şarjı ise mikro USB teması ile dolacak deniyor ve bu USB-C kullanan pek çok kişinin güzeline gitmeyecek bir ayrıntı. Kulaklık çok yakında Hindistan’da tanıtılması bekleniyor ve fiyatının da hayli uygun olacağı söyleniyor.

FIRSAT ESERLERİ