Samsung Galaxy Buds Pro birinci Güncellemesini Alıyor

Samsung Galaxy Buds Pro, Bixby ve sistemle ilgili iyileştirmelerin yanı sıra işitme geliştirmelerini de içeren yeni bir güncelleme aldı. İşitme ile ilgili güncelleme, işitme engelliler için büyük bir yardımcı olarak görülüyor. Ayrıyeten, Bixby entegrasyonunda da iyileştirmeler yeni güncellemenin kapsamı içerisinde yer alıyor.

2.2 MB boyutundaki güncelleme, kullanıcıların artık sol/sağ ses istikrarını ayarlayabilecekleri işitme özelliklerini de beraberinde getiriyor. Bu yenilik, işitme bozukluğu olanlara yardımcı olması gayesiyle düşünülmüş. Ayrıyeten güncelleme, Bixby sesli uyandırma özelliğinin yanı sıra sistem kararlılığı ve güvenilirliğinde de iyileştirmeleri sunuyor.

Samsung Galaxy Buds Pro, geçtiğimiz hafta tanıtılmış ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Kablosuz akıllı kulaklık, Samsung Galaxy aygıtlar ile çalışmak üzere tasarlandı. Kulaklıkların iki Galaxy aygıtıyla birebir anda irtibat kurmayı sağlayan bir otomatik geçiş özelliği de bulunuyor. Ayrıyeten, Galaxy aygıtlarla kullanıldığında, baş hareketlerine reaksiyon veren uzamsal bir ses tecrübesi için Dolby Head Tracking teknolojisine sahip 360 Audio da kulaklığın özellikleri ortasında yer alıyor. Kulaklığın toplam pil ömrünün ANC kapalıyken 28 saat ve açıkken 18 saat kadar dayanabildiği de söyleniyor. Ayrıyeten, süratli USB Type-C şarjının yanı sıra, kulaklık kutusu için de Qi kablosuz şarj özelliği bulunuyor.

Son olarak, piyasaya çıkışının üzerinden şimdi çok uzun vakit geçmeyen Galaxy Buds Pro’nun güncelleme takviminin nasıl olacağının önümüzdeki günlerde muhakkak olacağını belirtelim.