Samsung Galaxy M62’nin batarya kapasitesi muhakkak oldu

Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi, ABD Federal Bağlantı Konseyi tarafından verilen sertifika ile ortaya çıktı. Yüksek batarya kapasitesine sahip orta segment modelleri kullanıcılara sunan firma, Galaxy M62 modelinin bataryasıyla da dikkat çekecek. Zira modelde bir ‘powerbank’ı aratmayan büyüklükte bir batarya bulunacak.

Samsung evvelki Galaxy M modellerinde de yüksek batarya kapasitesini kullanıcılarına sunmuştu. Artık de SM-M62F/DS model numarasıyla kendisini gösteren modelin, ABD Federal İrtibat Şurası (FCC) tarafından sertifika aldığı belirlendi.

Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi kullanıcıları şad edecek

Samsung Galaxy M62 için hazırlanan sertifikada, modelin 25W şarj takviyesi sunduğu ve USB Type-C ile şarj olduğu belirtiliyor. Bununla birlikte modelde 3.5 mm kulaklık girişi olduğu da aktarılıyor. Ayrıyeten modelin Samsung Galaxy F62 olarak da isimlendirildiği, model isminin ülkelere nazaran değişiklik gösterebileceği belirtiliyor.

Hazırlanan sertifikada Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi 7.000 mAh olarak kendisini gösteriyor. Bu da modelin tek şarjla uzun müddet kullanım imkanına sahip olduğu manasına geliyor. FCC sertifikasında öbür özellikler yer almasa da modele ilişkin performans testi Geekbench’te yer alıyor. Buradaki sonuca nazaran model Exynos 9825 işlemci, 6 GB RAM ve Android 11 özelliklerine sahip.

İsmi geçene modelin bir tablet olduğuna dair haberler kendisini göstermişti. Fakat FCC’nin sertifikasında modelin açıkça bir akıllı telefon olduğu belirtiliyor.

Modelin ekran ve kamera üzere başka özelliklerinin yakın vakitte ortaya çıkması bekleniyor.

FIRSAT ESERLERİ