Samsung Galaxy Note 21 canlı görüntülendi

Samsung’un Note serisinin fişinin çekileceği hakkında savlar konuşulurken, dikkat alımlı bir sızıntı ortaya çıktı. Samsung Galaxy Note 21 tasarımı için de ipucu veren bir görsel toplumsal medyada paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 21 sızdırıldı: Note serisi şimdilik yoluna devam ediyor

Galaxy Note serisiyle, amiral gemisi telefon piyasasında fark yaratan Samsung’un uzun müddettir S serisine odaklanan bir strateji planladığı konuşuluyordu. S21 Ultra‘nın S Pen dayanağıyla gelmesi de bu söylentileri dayanaklar nitelikte oldu. Lakin Galaxy Note 21 için ortaya çıkan sızıntı, serinin sevenlerini memnun edecek.

Samsung Galaxy Note 21 canlı imajı Twitter’da paylaşıldı. Toplumsal medyada paylaştığı ve yanlışsız çıkan bilgi sızıntılarıyla bilinen ‘Boby’ isimli kullanıcının yeni hesabı olan ‘Snapdrachun 888 5G’ hesabından yapılan paylaşımı aşağıda görebilirsiniz.

Galaxy Note 21 için ortaya çıkan bu sızıntı, Note serisinin şimdilik yoluna devam edeceğini gösterdi. Aygıtın öbür ayrıntıları ise şimdi bilinmiyor. Lakin Exynos 2100 ve Snapdragon 888 işlemcili iki versiyonla tüketici karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung’un yeni akıllı kalemi S Pen Pro

Bir müddettir Samsung’un Galaxy Note serisinin fişini çekeceğini düşündürten gelişmelerden biri de S Pen Pro oldu.

Samsung’un S Pen Pro’su, Galaxy S21 Ultra ile gelen dayanağına ek olarak kullanıcıların telefonlarında gezinmek yahut aygıtı odanın her yerinden denetim etmek için Bluetooth özellikli olarak sunulacak. Ürün yalnızca duyurulduğu için çok ayrıntılı özellikler elimizde bulunmuyor lakin Samsung’a nazaran S Pen Pro’nun çıkışı bu yılın sonlarında olacak.

FIRSAT ESERLERİ