Samsung Galaxy S21 5G serisinin renkleri muhakkak oldu

2021 yılının en merak edilen amiral gemilerinden Samsung Galaxy S21 5G, önümüzdeki hafta içinde tanıtılacak. Sızıntı dünyasının tanınmış simalarından Evan Blass, telefon için hazırlanan internet sayfalarından yola çıkarak, Galaxy S21’in 11 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağını aktardı.

Samsung Galaxy S21 5G ailesi, 11 farklı renk seçeneği ile gelecek

Daha evvel yaptığımız haberde, Samsung Galaxy S21 5G özelliklerini ve fiyatını sizlerle paylaşmıştık. Bugün de telefonun hangi renk varyantları ile geleceği belirli olmuşa benziyor. Bilhassa Android aygıtlara yönelik yaptığı isabetli sızıntılarla bilinen Evan Blass, model, renk ve kapasite kombinasyonlarını hesaba katarak Galaxy S21 serisi varyantı için 900’den fazla URL oluşturduğunu keşfetti.

Buna nazaran 14 Ocak‘ta düzenlenecek aktiflikte tanıtılacak olan Samsung Galaxy S21 5G, tamamı Phantom ismi altında Siyah, Kahverengi, Altın, Gri, Lacivert, Pembe, Kırmızı, Gümüş, Titanyum, Menekşe ve Beyaz olmak üzere tam 11 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Blass, kelam konusu renklerin hepsini lansmanda görmeyecek olsak bile, bu yılın sonuna kadar kademeli olarak tüm renk varyantlarının satışa sunulabileceğini söyledi.

Pekala, Galaxy S21 kullanıcılar neler sunacak? Hindistan ve Avrupa pazarındaki Galaxy S21’ler, gücünü Exynos 2100 işlemciden alacakken, ABD pazarında satışa sunulacak olan modeller ise Qualcomm Snapdragon 888 ile donatılacak. Kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan telefon; AMOLED ekran, USB-C teması ve 3.5 mm kulaklık girişi üzere özelliklere sahip olacak.

S21 5G, S21 Plus 5G ve S21 Ultra 5G olmak üzere üç farklı versiyon ile satışa sunulması beklenen aygıt, giriş ve Plus modelinde 12MP + 12MP + 64MP, Ultra modelinde ise 108MP + 12MP + 10MP olmak üzere üçlü kamera suramı ile gelecek. Lansman gününe kadar Samsung Galaxy S21’e dair yeni ayrıntılar çıkması halinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.