Samsung Galaxy S21 kutu içeriği belirli oldu

Samsung’un yeni amiral gemisi serisinin tanıtılmasına iki gün kala, bilgi sızıntıları devam ediyor. Samsung Galaxy S21 kutu içeriği gün yüzüne çıktı. 14 Ocak‘ta resmi olarak duyurulacak telefonların kutusu, şarj adaptörü içermeyecek.

Samsung Galaxy S21 serisinin kutusu da küçülüyor

Telefonların kutu içeriğinde şarj adaptörünü kaldıran firmalar ortasına Samsung da giriyor. Şirket, S21 serisinin kutusunda USB Type-C kablosu, sim iğnesi ve süratli başlangıç kılavuzuna yer verecek.

Samsung Galaxy S21 kutu içeriği ile birlikte, tasarımı da muhakkak oldu. Kutunun görsel dizaynında net değişiklikler görünmese de şarj adaptörünün eksiltilmesi, kutuyu gözle görülür biçimde küçültüyor. Sızdırılan görseli aşağıda görebilirsiniz.

Galaxy S21’in fiyatı kazara paylaşıldı

Güney Koreli markanın yeni amiral gemisi aygıtları hakkında daha evvel de çarpıcı bilgiler ortaya çıkmıştı. Telefonun fiyat bilgisi Belçika merkezli telekom şirketi Voo tarafından kazara paylaşıldı.

Buna nazaran S21 849 euro, Galaxy S21 Plus 1.049 euro, Galaxy S21 Ultra 1.399 euro olacak. Avrupa fiyatlarına dair ipuçu veren bu sayıların başka ülkelerdeki fiyatlandırmasının nasıl olacağı şimdi bilinmiyor.

Kelam konusu fiyatların bulunduğu sayfa kısa mühlet içinde kaldırıldı fakat ekran imajları Twitter’da Abhishek Yadav tarafından paylaşıldı. Listenen telefonların 128 GB depolama alanına sahip olan versiyonlar olduğunu belirtmekte yarar var.

FIRSAT ESERLERİ