Samsung Galaxy S21 serisi canlı görüntülendi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bugün Unpacked 2021 kapsamında yeni amiral gemisi telefonlarını görücüye çıkaracak. Lansman öncesinde ise aygıtlar için bilgi sızıntıları ise devam ediyor. Samsung Galaxy S21 serisi tasarımı canlı imgelerle ortaya çıktı.

Galaxy S21 serisinin tasarımı gözler önüne serildi

Samsung’un yeni amiral gemisi aygıtları için birçok ayrıntı gün yüzüne çıktı. Telefonların teknik özellikleri ve render imajlarının akabinde, bir sızıntı daha dikkat çekti. Aşağıdaki toplumsal medya paylaşımında sızdırılan görseli görebilirsiniz.

Galaxy S21 serisi tasarımı hakkında son sızıntıyla bir arada nerdeyse bir sürpriz kalmadı. Aygıtların teknik ayrıntıları da ortaya çıkmış olsa da resmi olarak duyurulmadan özelliklerin doğruluğundan emin olmak mümkün değil.

S21 serisi özellikleri

Galaxy S21 serisi donanım özellikleri ise belirli ölçüde birbirleriyle iştirak gösteriyor. Serinin tüm aygıtları, geçtiğimiz gün tanıtılan Exynos 2100 işlemcisinden gücünü alacak. Lakin ABD üzere birtakım bölgelerde telefonların Snapdragon işlemciyle satışa çıkacağı da biliniyor.

Serinin tüm telefonları 5G desteğiyle gelirken, Ultra modelinin RAM kapasitesi ve depolama kapasitesi farklılık gösteriyor. S21 Ultra modeli; 12 GB ve 16 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğine sahip olacak. Aygıtın depolama alanı ise; 128 GB256 GB ve 512 GB olmak üzere üç opsiyondan oluşacak.

Samsung Galaxy S21 ve Plus modellerinde ise 8GB RAM ve 128 GB ile 256 GB olmak üzere iki depolama seçeneği bulunacak.

FIRSAT ESERLERİ