Samsung Galaxy S21 serisi tanıtılıyor! – Canlı Yayın

Koronavirüs salgını nedeniyle lansmanların ertelendiği günümüzde bir adım ileri giderek lansmanı öne çeken Samsung’un Galaxy Unpacked 2021 aktifliği, 14 Ocak 2021 günü (bugün) 18:00’da başlayacak. Aylardır gündemden düşmeyen Galaxy S21 serisinin yanı sıra birçok aygıt tanıtılacağı için heyecan yüksek.

Galaxy S21 özellikleri – Canlı yayında anlatıyoruz!

Bizde düzenleyeceğimiz canlı yayın ile Samsung lansmanını yakından takip ederek, tüm eserleri sizlere aktaracağız. Samsung’un yeni amiral gemisi telefonlarına güç veren Exynos 2100 lansman öncesinde resmiyet kazandı. 5 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.9 GHz’a kadar çıkabilen sekiz çekirdekli bu işlemci, çoklu çekirdek performansı ile Exynos 990’dan yüzde 30 daha süratli.

Hali hazırda piyasada olan telefonlar performans konusunda tüm gereksinimlere karşılık verebilirken Samsung’un çıtayı üst noktalara taşıması heyecanı artıyor. Önemli yeniliklere konut sahipliği yaptığını düşündüğümüz Galaxy serisinin yanı sıra başka eserler de dikkat çekecek üzere duruyor.

Bilhassa Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı da epey merak ediliyor. Özetlemek gerekirse şu anda yeni akıllı telefonları ve kulaklığı görmeyi bekliyoruz, tabi bu Samsung’un sürprizlerle karşımıza çıkabileceği gerçeğini değiştirmiyor.

FIRSAT ESERLERİ