Samsung Galaxy S21 tanıtım tarihi açıklandı

Koronavirüs salgını kapsamında gecikmeleri münasebet göstererek iPhone 12 serisini bir ay geç tanıtan Apple’ın tersine, Samsung’un yeni amiral gemilerini yani Galaxy S21 serisini bir ay evvel tanıtacağını daha evvel sizlere duyurmuştuk.

Galaxy S serisi telefonlar yıllardır Şubat ayında gerçekleştirilen Unpacked etkinliğinde tanıtılıyordu. Sızıntılar hakikat çıktı ve uzun müddettir konuşulmakta olan 14 Ocak tarihi, Samsung’un açıklaması ile resmiyet kazanmış oldu.

Galaxy S21 tanıtım tarihi muhakkak oldu: Galaxy Unpacked 2021

Samsung tarafından yapılan açıklamada, Galaxy Unpacked 2021 aktifliğinin 14 Ocak 2021 günü Türkiye saati ile 18:00’da başlayacağı ve 20:00’da sonra ereceği belirtildi. Aktifliği izlemek isteyenlerin Samsung.com’u ziyaret etmesi kâfi olacak, bizde SDN olarak tüm olan bitenleri sizlerle paylaşacağız.

Apple, iPhone 12 serisinde dört farklı model ile kullanıcıların karşısına çıktı. Samsung cephesinde ise Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra olmak üzere üç modelin tanıtılacağı mutlaklaşmış durumda. Çalışırken manzaraları sızdırılan bu aygıtların sızdırılan özellikleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Galaxy S21 tanıtım tarihi konusunda sizin kestiriminiz neydi? Yorumlarınızı bekliyoruz…