Samsung Galaxy S21’in fiyatı ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21, 14 Ocak’taki aktiflikten evvel resmen bütün özellikleriyle ortaya çıktı. Günden güne artan sızıntılar ile telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olsak da yeni telefonun tanıtılmasının heyecanı kalmadı. Kısa mühlet evvel kamera özellikleri belirli olan telefonun artık de Avrupa için fiyat bilgisi sızdırıldı. Samsung Galaxy S21’in fiyatı:

Samsung Galaxy S21’in fiyatı kazara paylaşıldı

Telefonun fiyat bilgisi Belçika merkezli telekom şirketi Voo tarafından kazara sızdırılmış oldu. Telefon serisi internet sitesinde fiyatlarıyla birlikte göründü. Buna nazaran Galaxy S21 849 euro, Galaxy S21 Plus 1.049 euro, Galaxy S21 Ultra 1.399 euro olacak. Avrupa fiyatlarına dair ipuçu veren bu sayıların öbür ülkelerdeki fiyatlandırmasının nasıl olacağı şimdi bilinmiyor.

Kelam konusu fiyatların bulunduğu sayfa kısa mühlet içinde kaldırılmış olsa da ekran imgeleri Twitter’da Abhishek Yadav tarafından paylaşıldı. Listenen telefonların 128 GB depolama alanına sahip olan versiyonlar olduğunu belirtmekte yarar var. Telefonun Avrupa’daki versiyonlarında Exynos 2100 yonga setine yer verilecek. Samsung, muhakkak ülkeler için Snapdragon 888‘li aygıtlarını birebir fiyattan piyasaya sürecek. Telefon serisi kutudan Android 11, AMOLED ekran, USB-C kontağı ve 3.5 mm kulaklık girişiyle birlikte çıkıyor.