Samsung’un en uygunu: Galaxy Buds Pro kutu açılışı

14 Ocak‘ta Unpacked 2021 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Buds Pro için kutu açılışı görüntüsüyle karşınızdayız. Tıpkı vakitte aygıtın ön incelemesi de denebilecek, birinci tecrübe testlerini de bu görüntüde bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds Pro kutusundan çıkıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni tam kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’nun Faal Gürültü Engelleme üzere kağıt üzerinde dikkat çeken yetenekleri var. Kutusundan çıkan kulaklığın bu özelliklerinin de nasıl bir tecrübe sunduğu test edildi.

Galaxy Buds Pro satın almak için:

Samsung Galaxy Buds Pro, özellikleri ile birlikte dizaynıyla da dikkat çekiyor. Daha az kulak çıkıntısı bulunan yeni kulaklık, ergonomik bir tasarım anlayışını benimsiyor. Evvelki modellerde olduğu üzere aygıt, farklı boyutlardaki kauçuk seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor.

Ses açısından daha derin bas sunan yeni jenerasyon kablosuz kulaklık, 11mm’lik woofer ve 6.5mm’lik tweeter ile çok az distorsiyonla net bir ses vaat ediyor. Ayrıyeten Buds Pro, Dolby Head Tracking teknolojisiyle desteklenen 360 Derece Ses özelliği sayesinde gerçekçi ve sürükleyici ses kalitesi sunuyor.

Tam şarj ile 8 saate kadar çalma mühleti vaat eden kablosuz kulaklık, şarj kutusu sayesinde 18 saatlik yedek güç elde edebiliyor. Son olarak Galaxy Buds Pro, IPX7 su geçirmezlik sertifikasıyla tüketici karşısına çıkıyor.

Galaxy Buds Pro teknik özellikleri

– Takma biçimi: Gerçek kablosuz
– Pil kapasitesi: 61 mAh (kulaklıklar), 472 mAh şarj kutusu
– Batarya ömrü: ANC açıkken kutu ile birlikte 18 saat (Kutudan bağımsız 5 saat), kapalıyken kutu ile birlikte 28 saat (Kutudan bağımsız 8 saat)
– İlişki teknolojileri: Bluetooth 5.0, USB-C
– Ses teknolojisi: 11 mm şoför, Faal gürültü engelleyici, 3 farklı mikrofon (2 dış + 1 iç), Rüzgar Kalkanı
– Sensör: İvmeölçer, Jiroskop, Yakınlık, Salon, Dokunma, Ses Alma Ünitesi (VPU)
– Güvenlik: IPX7 suya karşı güçlü

FIRSAT ESERLERİ